Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,728 εγγεγραμμένα μέλη και 713,919 μηνύματα σε 22,550 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

SOS!! Τραυματισμένο γατάκι ψάχνει σπόνσορα για την επεμβάση και ζεστό σπίτι...

stella1978

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stella1978
H stella1978 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stella1978 έγραψε στις 23:06, 11-10-10:

Καλησπέρα!! Εχω κατασκάσει με ενα γατακι της γειτονιας που εχει σπασμένο ποδαρακι και κινδυνευει ανα πάσα στιγμη στο δρόμο.υπαρχει βεβαιος κίνδυνος φόλας στη γειτονιά και επίσης κινδυνος ατυχήματος. δεν εχω τη δυνατοτητα να αναλαβω το κόστος μιας ενδεχόμενης επέμβασης αλλά ουτε και να το υιοθετησω. μεσα στο τελευταιο διαστημα εχω μαζέψει 2 γατες και ενα σκύλο και οικονομικα πλεον ζορίζομαι. έχει κάποιος να προτείνει κάτι;αναλαμβάνουν φιλοζωικές οργανώσεις έξοδα κτηνιατρου και ανευρεση στέγης; κάποιος από εσας; είναι επείγον, αφού κινδυνεύει καθημερινα και έρχεται και κρύο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

natassa77

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natassa77
H natassa77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H natassa77 έγραψε στις 13:24, 12-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από stella1978
Καλησπέρα!! Εχω κατασκάσει με ενα γατακι της γειτονιας που εχει σπασμένο ποδαρακι και κινδυνευει ανα πάσα στιγμη στο δρόμο.υπαρχει βεβαιος κίνδυνος φόλας στη γειτονιά και επίσης κινδυνος ατυχήματος. δεν εχω τη δυνατοτητα να αναλαβω το κόστος μιας ενδεχόμενης επέμβασης αλλά ουτε και να το υιοθετησω. μεσα στο τελευταιο διαστημα εχω μαζέψει 2 γατες και ενα σκύλο και οικονομικα πλεον ζορίζομαι. έχει κάποιος να προτείνει κάτι;αναλαμβάνουν φιλοζωικές οργανώσεις έξοδα κτηνιατρου και ανευρεση στέγης; κάποιος από εσας; είναι επείγον, αφού κινδυνεύει καθημερινα και έρχεται και κρύο...
Σε ποιά περιοχή το βρήκες γιατί έχω χάσει το δικό μου κ είναι χτυπημένο στο πόδι;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 12-10-10 στις 13:42. Αιτία: Κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stella1978

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stella1978
H stella1978 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H stella1978 έγραψε στις 17:25, 14-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από natassa77
Σε ποιά περιοχή το βρήκες γιατί έχω χάσει το δικό μου κ είναι χτυπημένο στο πόδι;;;

Είμαι στους Αγίους Αναργύρους, αλλα δεν νομίζω να είναι δικό σου..αυτό είναι 2-3 μηνών μονο..μπορείς βεβαια να το υιοθετήσεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 14-10-10 στις 18:39. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,847 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:23, 14-10-10:

Στέλλα καλησπέρα.Αν θέλεις μπορείς να βάλεις αγγελία στα "χαρίζονται"...εδώ..https://forum.mycat.gr/forumdisplay...pe=,γιατί όποιος ψάχνει να υιοθετήσει γατάκι,δεν θα κοιτάξει στα προβλήματα υγείας ,αλλα στα "χαρίζονται"

Παράθεση

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 551 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 15:30, 19-12-10:

Φωτο?

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 16:04, 19-12-10:

Φωτογραφιες υπαρχουν? Βοηθουν παρα πολυ!

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 08:22, 20-12-10:

Το καημενάκι. Καλή τύχη του εύχομαι.

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 12:07, 20-12-10:

Καλη τυχη ευχομαι στο γατουνακι

Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 22:16, 20-12-10:

Καλη τυχη στην γατουλα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους