Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 102,967 εγγεγραμμένα μέλη και 711,926 μηνύματα σε 22,320 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 254 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πού κοιμάται η γάτα σας;

DRIFTER

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη DRIFTER
Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 910 μηνύματα.

O DRIFTER έγραψε στις 10:37, 05-01-11:

Προσωπικά, έτσι νιωθω όταν τα φροντίζω - ότι τα υπηρετώ. Κάνουν - σχεδόν - ό,τι θέλουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη brigite
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τρεις έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H brigite έγραψε στις 10:38, 05-01-11:

Οπου και οπως τα βολευει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 526.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  62,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 840.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  45,1 KB  
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 10:53, 05-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από brigite
Οπου και οπως τα βολευει.

Πλάκα κάνεις!!!!
Η Brigite είναι απόλαυση με το στοματάκι ανοιχτό ανάσκελα!!!!!
Πολλά φιλάκια!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bijoux (Δήμητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bijoux
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (δεκάδες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,454 μηνύματα.

H Bijoux έγραψε στις 10:56, 05-01-11:

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου Drifter. Και οι δικές μου κοιμούνται παντού. Τελευταία κοιμούνται στα ρετιρέ, ψηλά στην οροφή της βιβλιοθήκης. Τούς έχω βάλει και καλαθάκι για να είναι πιο βολικά. Ιδού!

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  PC170349.JPG
Εμφανίσεις:  77
Μέγεθος:  1,17 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PC170353.JPG
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  857,6 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τρεις έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H brigite έγραψε στις 11:02, 05-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Kalliastar
Πλάκα κάνεις!!!!
Η Brigite είναι απόλαυση με το στοματάκι ανοιχτό ανάσκελα!!!!!
Πολλά φιλάκια!!!
Θα της τα δωσω οταν ξυπνησει....και κοιμαται αυτη τη στιγμη στην ιδια καρεκλα.
Εχουμε κι αλλα αγαπημενα σημεια..Επανω στον εκτυπωτη,σε κλασερ και ο Ρικυ επανω στο ψυγειο.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Picture 461.jpg
Εμφανίσεις:  77
Μέγεθος:  51,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 801.jpg
Εμφανίσεις:  71
Μέγεθος:  52,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture 678.jpg
Εμφανίσεις:  66
Μέγεθος:  48,2 KB  

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 12:47, 05-01-11:

Όλα μοιάζουν με αγγελούδια όταν κοιμούνται!
Ερώτηση: ο Πάρης δεν γυρίζει ποτέ ανάσκελα όταν κοιμάται, συνήθως κουλουριάζεται ή είναι τεντωμένος στο πλάι και ποτέ με ανοιχτό στόμα και αναρωτιέμαι γιατί δεν "ξερενεται" στον ύπνο αλλά ξυπνάει με το παραμικρό αν και κοιμάται συνεχόμενα αρκετές ώρες.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mriag

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mriag
H mriag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H mriag έγραψε στις 13:11, 05-01-11:

Η Ζουλού πάει και χουχουλιάζει στην αγκαλιά της Ίρμας. Ιδού τα κορίτσια μου (την έχω ξαναποστάρει τη φωτό)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

H brigite έγραψε στις 15:31, 05-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από mriag
Η Ζουλού πάει και χουχουλιάζει στην αγκαλιά της Ίρμας. Ιδού τα κορίτσια μου (την έχω ξαναποστάρει τη φωτό)

Πολυ τρυφερη εικονα!!!!!!!

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 21:11, 05-01-11:

Εμας τρελενεται να ξαπλωνει τεντωμενη μπροστα στο τζακι ή να ερχεται μεσα στα σκεπασματα και κοιμαται παρεα μας...

Παράθεση

RoulaBilly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη RoulaBilly
H RoulaBilly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Μια και μοναδική έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H RoulaBilly έγραψε στις 01:17, 19-03-11:

Εμας κανει το εξης...μολις παει η αδερφη μου για υπνο παει στο κρεβατι και κοιμαται στα ποδια της χαμηλα μετα καποια στιγμη τη νυχτα ερχεται στο δωματιο που κοιμαμαι με το αγορι μου ειτε στα ποδια μας ειτε περιμενει να ανοιξω τα ματια μου για να της σηκωσω το παπλωμα για να χωθει διπλα απο την κοιλια μου και αρχιζει να χουρχουριζει ασταματητα...
Αυτο τη νυχτα την ημερα παντου!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 09:38, 19-03-11:

εγώ κρύβομαι και με βρίσκουν να κοιμάμαι κάτω από κανά κρεβάτι ή κάτω από τη σιδερόστρα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stagonitsaa (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stagonitsaa
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Εκτός απο τα δυό μου βιρμανάκια,όλες οι αδέσποτες γατούλες της γειτονιάς..... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H stagonitsaa έγραψε στις 11:00, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
εγώ κρύβομαι και με βρίσκουν να κοιμάμαι κάτω από κανά κρεβάτι ή κάτω από τη σιδερόστρα!
Eσύ Μαυρούλη,είσαι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ γατούλης και η ομορφιά σου ακριβοθώρητη,γι'αυτό κρύβεσαι!

....Εεεεε πώς να το κάνουμε,δεν είναι όλοι για τα μάτια όλου του κόσμου....

Παράθεση

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

H brigite έγραψε στις 12:03, 19-03-11:

Οταν με σκεπαζουν ετσι,κοιμαμαι,κοιμαμαι και ξεχναω να ξυπνησω......Αχ τι ωραια ζεστασια.. Ρικυ

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Picture 340.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  47,9 KB  
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

riu&melo (βικυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη riu&melo
H βικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (καμια 20αρια... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H riu&melo έγραψε στις 18:35, 25-03-11:

μου πηρανε φωλιτσα, μου πήραν σπιτάκι, μου χάρισαν και αρκουδοπαντοφλάκια τους .... αλλά εγω έχω άλλα γούστα!
τρελένομαι να κοιμάμαι μεσα στα σηρτάρια κ στα ντουλάπια (ειδικά αφου τα ανοιγω μόνος μου και τα κλεινω αθόρυβα πισω μου και ας τρελενετε να με ψαχνει η μαμα), πάνω στην 2.80 υψους ντουλάπα της μαμας (ειναι ψηλά αυτο?) πάνω στα πουφ ειναι η καλύτερη μου , στα πόδια της μαμας και στην πλάτη του μπαμπά οταν αυτοί κοιμούνται, πάνω στο πλυντήριο (ειδικα αν εχουν βάλει και το στεγνωτηριο.... ουυυυυυυυ ποιος στην χαρη μου), α, και μη τυχων διανοειθει ο μπαμπάς να σηκωθει απ τη καρεκλα του υ/η... για ποτε θα ανεβω και θα κανω πως ροχαλιζω χαμπάρι δε θα παρει!!!!

Παράθεση

grizoulaa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grizoulaa
H grizoulaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (μια που την λατρευω οσο τιποτα αλλο!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H grizoulaa έγραψε στις 17:14, 12-08-11:

η δικια μου παει και κοιμαται πανω στον εκτυπωτη !

Παράθεση

goth (Kατερινα)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη goth
H Kατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (Αρκετες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γέρακας (Αττική). Έχει γράψει 551 μηνύματα.

H goth Αντίστροφα ο χρόνος μετράει... έγραψε στις 17:32, 12-08-11:

Εμεις παλι ο Πορτοκαλινος και ο Καφετουλης ειμαστε τα πιο νορμαλ γατακιαΚοιμομαμαι κατω απο το καλοριφερ για δροσια,στα απλυτα του πληντυριου μεσα στο καλαθι,κατω απο καναπεδες και φυσικα οταν βλεπω την μαμα μας να κοιμαται χωνομαι μεσα στην αγκαλια της και την ΑΝΑΓΚΑΖΩ να ξυπνησει ωστε να μου κανει χαδακια,Ποστοκαλινος.Εγω αντιθετα που ειμαι και αριστοκρατικο γατακι καθομαι στο χαλακι ξυνω τα νυχια μου(το μαδαω)και κοιμαμαι.Τις αλλες φορες που εχω και πιο ωραια μερη να κοιμηθω,οπως,στο κρεβατι της μαμας μου,στον καναπε που η μαμα της μαμας μου βαζει τα ρουχα που εχει σιδερωσει και οταν παει να παρει ενα ρουχο παθαινει καρδιακο και αρχιζει και φωναζει στην μαμα μου''Κατερινα...!!!Τσακισου κι ελα εδω τεμπελοκοριτσο.Που αμολας τα καημενα τα γατακια σου και μετα αυτα ωσ συνηθως πανε σε μερη που δεν ξερουν οτι υπαρχει κινδυνος!!''.Και ετσι η μαμα μου μπαινει τιμωρια γιατι ειδικα εμενα η μαμα της μαμας μου με εχει συμπαθησει πιο πολυ επειδη οταν κοιμαται της κανω τις παντουφλες της και της ζεσταινω τα ποδια...,Καφετουλης.

Παράθεση

wolfe4ever

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 11:48, 22-08-11:

Στις καρέκλες και το τραπέζι που έχουμε στην αυλή, στο λάστιχο ποτίσματος ανάμεσα, στα κεραμίδια του γείτονα, στο μπαλκόνι, στην οικοδομή απέναντι, πάνω μας.
Ένας κοιμάται σε ένα καφάσι κάθε βράδυ.
Άμα ζεσταίνονται πάνε και κάθονται μέσα σε νερά, ή στο μάρμαρο του σπιτιού.
Πάντως τους αρέσει να ακουμπούν κάπου. Είτε αυτό λέγεται ρούχο ή περιοδικό!

Το κακό συνήθειο είναι στις καρέκλες της κουζίνας.

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 12:19, 22-08-11:

Εμένα κοιμάται στο κρεβάτι μου αλλά μόνο όποτε πάω να κοιμηθώ εγώ.
Στην καρέκλα του γραφείου μου ή σε κάποιον καναπέ κατά την διάρκεια της ημέρας ή γενικά σε οποιοδήποτε σημείο το οποίο της επιτρέπει να με βλέπει εάν ξυπνήσει.

Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 14:05, 22-08-11:

παντου κοιμουνται,ο μεγαλος γατος κοιμαται οπου κοιμαμαι,αν πεσω στο παιδικο εκει θα ρθει,αν πεσω στο σαλονι τα ιδια,αλλιως σε καθημερινη βαση στα κατωποδαρα του κρεβατιου το καλοκαιρι και τον χειμωνα ανεβαινει πιο πανω,οσο ανεβαινει ξερω οτι χειμωνιαζει,με τα πολλα κρυα,αγκαλια μου κοιμαται,σα μωρο.
τα μωρα κοιμουνται στο σαλονι,στο αποθηκακι τους εχω κρεβατακια,στις καρεκλες τις αυλης,στις καρεκλες τις κουζινας,στο κεφαλι της κορης μου.εξω δε τ αφηνω να κοιμηθουν φοβαμαι.κι εκτος αυλης γενικα δε βγηκαν ποτε,ουτε ο μεγαλος βγαινει.

Παράθεση

mulan

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mulan
H mulan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H mulan έγραψε στις 14:51, 22-08-11:

πόσο ωραίο είναι να κοιμάσαι με μια γάτα!!! είναι απίστευτα τέλειο να έχεις μια γούνινη μπάλα δίπλα σου!! Εμενα καμιά φορά με μυρίζει στο πρόσωπο και έτσι ξυπνάω από τη μουσούδα της! Ή έρχεται γουργουρίζοντας στο μαξιλάρι μου!

Παράθεση

rodirdi (τόνια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη rodirdi
H τόνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H rodirdi μια φορά γατομαμά.... πάντα γατομαμά... έγραψε στις 17:13, 22-08-11:

η ζουζουνάκα μου (Ήρα) το βράδυ κοιμάται αγκαλίτσα στο χέρι μου με το προσωπάκι της να ακουμπάει τον αγκώνα μου <3 με κάνει τόσο ευτυχισμένη ξεπερνάω το άγχος μου για τα προβλήματα που έχει...
ο ζουπάκος μου (Δίας), συνήθως ανεβάζει τα μπροστινά του ποδαράκια στα δικά μου και κοιμάται.....

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 17:36, 22-08-11:

Ο Disney το αγοράκι μου, κοιμάται με το κεφαλάκι ακουμπισμένο στο διπλανό μαξιλάρι και μισοσκεπασμένος ενώ έχω τυλιγμένο το χέρι μου γύρω από το κορμάκι του!!

Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 και μοναδική, η Δαλάι μου <3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 00:53, 10-09-11:

Στο σπιτάκι της που το έχουμε βάλει δίπλα στην είσοδο του σπιτιού. Ειδικά το χειμώνα, είναι πολύ ζεστά, γιατί περνάνε κάτω από το μάρμαρο οι σωλήνες του καλοριφέρ, κι έτσι δεν κρυώνει Τα μεσημέρια όμως, πηγαίνει πάνω στην αποθήκη, και μπαίνει μέσα σε ένα καλάθι που έχει μια κουβερτούλα και κοιμάται εκεί. Καμιά φορά την παίρνει ο ύπνος και πάνω στην πολυθρόνα της κουζίνας, βλέποντας τηλεόραση

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5,974 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 03:03, 10-09-11:

Στο κρεβάτι μου, πάνω σε έπιπλα, στο πάτωμα, στη μπανιέρα, στο δέντρο του και στο μαξιλάρι του.

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 07:16, 10-09-11:

Εμένα κατά την διάρκεια της ημέρας θα κοιμηθεί είτε μπροστά σε κάποια μπαλκονόπορτα όπου θα έχει πάει για να παρακολουθεί τα πάντα (ως κλασική κουτσομπόλα που έχει εξελιχθεί ), είτε σε κάποιο καναπέ είτε σε ένα μεγάλο καλάθι που της έχω επάνω σε μια πολυθρόνα είτε στο γραφείο μου όπου θα χρησιμοποιήσει το χέρι μου ως μαξιλάρι.
Τη νύχτα θα έρθει στο κρεβάτι μου για να με φιλήσει - καληνυχτίσει και θα αποκοιμηθεί μαζί μου.

Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,070 μηνύματα.

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 10:55, 10-09-11:

Η Χιονάτη κοιμάται
Τον χειμώνα στα πόδια μου και πάντα πάνω από την κουβέρτα
Το καλοκαίρι (στο εξοχικό) ξεκινά να κοιμάται δίπλα στα πόδια μου, κατά τις 2 το πρωί πάει στο παράθυρο που έχει σήτα και το πρωί την βρίσκω ξύπνια στο κρεβάτι μου να με περιμένει υπομονετικά να σηκωθώ.

Παράθεση

daeriel (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daeriel
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H daeriel έγραψε στις 12:38, 10-09-11:

Τα δικά μου βασικά κοιμούνται όπου βρούνε: στο κρεβάτι μου, στον καναπέ, στα κρεβάτια τους, πάνω σε σακίδια ή βαλίτσες ταξιδιού, στο πάτωμα... Δηλαδή μάλλον παντού!!!
Συνήθως τα βράδια η Μοχίκα (που είναι περισσότερο της προσκόλλησης) κάποια στιγμή έρχεται και θρονιάζεται είτε δίπλα μου είτε πάνω στο μαξιλάρι μου, απλώνεται και γίνεται σα λουκάνικο .

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 12:43, 10-09-11:

κι εμείς παντού

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 23:08, 18-09-11:

ο δικος μου συνηθως τα βραδια κοιμαται στο κρεβατι μου αλλα κατα την διαρκεια της μερας κοιμαται οπου καθομαστε

Παράθεση

Sailor Moon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sailor Moon
H Sailor Moon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

H Sailor Moon έγραψε στις 23:39, 18-09-11:

Εμένα ο Yugi μου κοιμάται σχεδόν πάντα στο κρεβάτι μου κ όταν κοιμάμαι κ εγώ έρχεται πάνω από το κεφάλι μου κ ορισμένες φόρες αν δεν κοιμηθεί θα μασάει το μαλλί μου Σπάνιες φορές θα κοιμηθεί κάτω από το κρεβάτι ή σε κάποιο άλλο σημείο

Παράθεση

KASSIANI

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KASSIANI
H KASSIANI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H KASSIANI sza\ έγραψε στις 23:59, 18-09-11:

H Φίφη μου κοιμάται πάντα στα σημεία που κοιμάμαι και εγώ, είτε είμαστε μαζί είτε μόνη της (οταν λείπω)! Υπάρχουν βέβαια και νύχτες που θα αναπτύξει και έντονη δραστηριότητα, που τότε τον ύπνο τον ξεχνάω! Δηλαδή, ναι μεν θα είναι μαζί μου σο κρεβάτι, αλλά θα θέλει να παίξει! Θα παίρνει φόρα και θα πέφτει πάνω μου, θα μου δαγκώνει τα πόδια και διάφορα άλλα! Θα την βγάλω έξω, αλλά μετά θα παροπονιέται και τότε θα την ξαναβάλω πάλι μέσα και συνεχίζεται.... Το πρωί, κατά τις 6:30 με ξυπνάει ο κόσμος να χαλάσει, κάθε μέρα! Βρε παιδιά να ρωτήσω και κάτι;;; Πόσο υγιεινό είναι να υπάρχουν τρίχες σε μαξιλάρια και σεντόνια;;; Εσείς τι λέτε;;;

Παράθεση

vavavoumakos

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη vavavoumakos
Ο vavavoumakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 641 μηνύματα.

O vavavoumakos έγραψε στις 17:10, 19-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από KASSIANI
Πόσο υγιεινό είναι να υπάρχουν τρίχες σε μαξιλάρια και σεντόνια;;; Εσείς τι λέτε;;;
Φαντασου να ειχες και γενια και το πρωι που πλενεσαι να βλεπεις στο φως του καθρεφτη γατοτριχες να προεξεχουν απο τα μουσια σου .
Υγιεινο δεν ειναι , οπως και ουτε ανθυγιεινο.
Ισως για καποιους απλα σπαστικο.

Παράθεση

KASSIANI

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KASSIANI
H KASSIANI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H KASSIANI sza\ έγραψε στις 20:28, 19-09-11:

Ε καλά και γω μη νομίζεις! Πάω κάθε μέρα στην δουλειά μου, όπου και έρχομαι σε επαφή με πάρα πολύ κόσμο, έχοντας τις γατότριχες να κοσμούν τα ρούχα μου, τα μούτρα μου κ.λπ. Χα χα χα χα χα!

Παράθεση

SofiaMis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SofiaMis
H SofiaMis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H SofiaMis έγραψε στις 23:19, 19-09-11:

παιδια εμενα ειναι μολις 2μηνων και εκτος απο το κρεβατι μου, κοιμαται πανω στο χαλι που το εχω κανει ρολο και στεκετε ορθιο σε μια γωνια....ανεβαινει μεχρι την κορυφη και αραζει εκει.....

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,256 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 23:23, 19-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από SofiaMis
παιδια εμενα ειναι μολις 2μηνων και εκτος απο το κρεβατι μου, κοιμαται πανω στο χαλι που το εχω κανει ρολο και στεκετε ορθιο σε μια γωνια....ανεβαινει μεχρι την κορυφη και αραζει εκει.....
Το γατακι στο αβαταρ ειναι;;Πανεμορφο ειναι,να το χαιρεσαι..

Παράθεση

Johnnaousa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:43, 21-09-11:

παιδια δεν νομιζω να αφηνα την γατα να κοιμηθει μαζι μου δεν ξερω αλλα σιγουρα θα φροντιζα να κοιμαται σε ενα ζεστο μερος που θα δειχνει οτι της αρεσει

Παράθεση

SofiaMis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SofiaMis
H SofiaMis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H SofiaMis έγραψε στις 12:04, 21-09-11:

Ναι αυτη ειναι η μαγκυ :-) .....εγω προς το παρων δεν εχω αλλες επιλογες.η εκει θα κοιμαται η στο μαξιλαρι διπλα μου....

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:18, 21-09-11:

Στο κρεβατακι μ στην αγκαλια μ Και οταν δεν ειμαι καλα σαν να τ καταλαβαινει ερχεται και τριβεται πανω μ <3

Παράθεση

antoneli

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη antoneli
H antoneli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H antoneli έγραψε στις 23:47, 19-10-11:

Το Νελάκι μου το μικρό μου κουκουτσάκι!Είναι σχεδόν 2 μηνών κ τη συνάντησα πριν 4 μέρες στο δρόμο μεταξύ φθοράς κ αφθαρσίας...
Την πήρα σπίτι μου και έχω πάθει πλάκα! Κοιμάται στο χαλάκι μπροστά απ τη σόμπα ή πάνω σε ένα μάλλινο μαξιλάρι πάνω στον καναπέ!Δεν της επιτρέπεται η είσοδος στο υπνοδωμάτιο..η πόρτα παραμένει κλειστή..συνήθως περιμένει απέξω μεχρι να βγω, εκτός αν ειναι ώρα για ύπνο οπότε την πέφτει στο μαξιλάρι της!Είναι πολύ αγαπησιάρικο πλασματάκι!

Παράθεση

Vampi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (ασ'το καλύτερα =p έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 00:08, 20-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από KASSIANI
Ε καλά και γω μη νομίζεις! Πάω κάθε μέρα στην δουλειά μου, όπου και έρχομαι σε επαφή με πάρα πολύ κόσμο, έχοντας τις γατότριχες να κοσμούν τα ρούχα μου, τα μούτρα μου κ.λπ. Χα χα χα χα χα!
Χαζομάρες, καθαρίζονται τα ρούχα με μία βούρτσα ή ένα ρολό.

Τα δικά μου συνήθως τα βγάζω έξω όπου τους έχω κουβέρτες, αλλά άμα κάνει κρύο και μείνουν μέσα κοιμούνται αγκαλιά με εμάς.

Παράθεση

cooperaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cooperaki
H cooperaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H cooperaki Τιτίκα, Αρθούρος, Μίλη, Μπόλφω, Μιτσούκο έγραψε στις 16:03, 21-10-11:

η Τιτή τώρα το χειμώνα έρχεται κυρίως στο κρεβάτι μου και μου σκαλίζει την κουβέρτα για να μπει από μέσα και να κουλουριαστεί. η πλάκα είναι όταν κάποια τρίχα (δική μου) κολλάει πάνω της και την ενοχλεί.......χα
το καλοκαίρι κοιμάται στο κρεβατάκι της που είναι ανοιχτό και απλώνεται, γιατί ζεσταίνεται.
κατά τα άλλα της αρέσει τη μέρα να κοιμάται στην πολυθρόνα , στο χαλάκι μπροστά στην μπαλκονόπορτα που έχει και ήλιο ή στα κρεβάτια των παιδιών.

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 21:01, 21-10-11:

Δεν θυμάμαι τί είχα απαντήσει την προηγούμενη φορα. Τώρα θα απαντήσω με τρεις λέξεις:
ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,256 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:10, 21-10-11:

Δεν θυμάμαι τί είχα απαντήσει την προηγούμενη φορα. Τώρα θα απαντήσω με τρεις λέξεις:
ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ
χαχαχαχαχααχαχαχχαχα.........
Αμεεεεεεεεε..................

Παράθεση

χρηστος μποτσης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη χρηστος μποτσης
Ο χρηστος μποτσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O χρηστος μποτσης έγραψε στις 18:25, 24-10-11:

παιδια εμενα δεν της αρεσει στο κραβατι μονο διπλα απο το κρεβατι μου.Της εχω μαξιλαρα αλλα τις περισσοτερες φορες θελει και κοιματε στην βεραντα.

κρεβατι*

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 24-10-11 στις 18:35. Αιτία: Merge
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,216 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 07:39, 27-10-11:

έχουμε αποκτήσει καινουιες συνήθειες!
η μια επειδή ζεσταίνεται παριστάνει το χαλάκι της πόρτας, πάει εκεί που φυσσάει ρεύμα και η άλλη παριστλανει το κουνάβι πάνω στο κεφάλι μου, μεταξύ μαξιλαριού και σκάλπ, και άμα δεν βολέυεται σπρώχνει κιόλας

Παράθεση

Simba+me (Vassilis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simba+me
Ο Vassilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Simba+me έγραψε στις 04:18, 30-10-11:

A εμενα ο simba κοιματε σε δισκο σερβιρισματος!!! Χαχα παντα!

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Νεοφερμένος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:58, 30-10-11:

ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ
ωω μωρε
Αρχική Δημοσίευση από Simba+me
Xxxaxaxax φανταζομαι την ολη σκηνη

Παράθεση

cooperaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cooperaki
H cooperaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H cooperaki Τιτίκα, Αρθούρος, Μίλη, Μπόλφω, Μιτσούκο έγραψε στις 11:32, 30-10-11:

αυτό θα ήθελα να το δω.......χαχαχαχα

Παράθεση

Simba+me (Vassilis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simba+me
Ο Vassilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Simba+me έγραψε στις 16:43, 30-10-11:

Θα ανεβασω αργοτερα φωτος παιδια!

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Νεοφερμένος

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 17:40, 30-10-11:

Θα ανεβασω αργοτερα φωτος παιδια!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους