Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,894 εγγεγραμμένα μέλη και 719,951 μηνύματα σε 22,904 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 393 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητώ τιγρέ-κίτρινο γατάκι έως 40 ημερών

jass_gr

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jass_gr
Ο jass_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O jass_gr έγραψε στις 12:00, 22-03-07:

Ζητω γατακι τιγρε-κιτρινο αν γινεται μωρο εως 40ημερων...ειμαι στη κορινθο..
Να αναπληρωσει το χαμο του Ριντζακου μου...Δεν μπορω πλεον χωρις γατακι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 12:04, 22-03-07:

Γιατί το θες τόσο μωρό; 40 ημερών είναι πάρα πολύ μικρό... Όταν αποχωρίζονται τη μαμά τους τόσο νωρίς παρουσιάζουν διάφορα προβλήματα υγείας, συμπεριφοράς κ.λπ.
Στις αγγελίες του stray κοίταξες;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jass_gr

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jass_gr
Ο jass_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O jass_gr έγραψε στις 14:57, 22-03-07:

εχεις δικιο Αretha..
Καλα ας ειναι και πιο μεγαλο δεν με πειραζει,απλα θελω να το μεγαλωσω εγω....
οχι δεν κοιταξα,θα κοιταξω τωρα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

zoyzoy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη zoyzoy
. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O zoyzoy έγραψε στις 15:39, 22-03-07:

jass_gr γειά σου. Έχω βάλει αγγελία για τη Roxy μου γιατί αντιμετωπίζει πρόβλημα το παιδί μου(αν θέλεις μπορείς να δεις την σχετική αγγελία μου-ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΥΓΕΙΑΣ-και την φωτογραφία της Roxy μόνο που είναι λίγο μεγαλύτερη αλλά πολύ καλόβολη και χαδιάρα.
Περιμένω νέα σου αν δεν έχεις βρει τίποτα μέχρι τώρα.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 00:41, 23-03-07:

Jass_gr μακάρι να έπαιρνες την Roxy... Είναι πραγματικά άτυχη γατούλα... Την έχουν διώξει 2 φορές, λόγω εγκυμοσύνης κλπ... Χρειάζεται πολλή αγάπη... και θα το ανταποδώσει πολλαπλάσια!

csj

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη csj
H csj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H csj έγραψε στις 01:37, 23-03-07:

Είναι 40 ημερών, τρώει ξηρά τροφή, και γνωρίζει τι θα πει άμμος...Η μαμά του είναι (ελαφρώς αλανιάρα) εμβολιασμένη και αποπαρασιτωμένη...Σου στέλνω και φωτογραφία του θείου του.

Αρχική Δημοσίευση από jass_gr
Ζητω γατακι τιγρε-κιτρινο αν γινεται μωρο εως 40ημερων...ειμαι στη κορινθο..
Να αναπληρωσει το χαμο του Ριντζακου μου...Δεν μπορω πλεον χωρις γατακι...

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  pakos2.jpg
Εμφανίσεις:  109
Μέγεθος:  31,2 KB  
Συνημένες Εικόνες

CANDYBABY

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη CANDYBABY
H CANDYBABY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H CANDYBABY HELOOO έγραψε στις 18:33, 24-06-10:

Αν ψάχνεις ακόμα για γατάκι έχω τον μερλιν πορτοκαλογατουλης γύρω στον ενα μηνα ειναι κυριως με τα ολα του
Σας παρακαλω μην μου πειτε οτι η αγγελια ειναι παλια το βλεπω
Αλλιώς ενημερώστε την κυρία κυριο να σας ενημερωσει τι εχει κανει και κλειδωστε την αγγελια
Για ναμην ταλαιπωρείτε κανένας
Ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Avicii : 25-06-10 στις 16:59. Αιτία: μετατροπή σε μικρά

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους