Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,797 εγγεγραμμένα μέλη και 719,939 μηνύματα σε 22,900 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζονται μεταξένια γατάκια

Ritaki75

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ritaki75
H Ritaki75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Ritaki75 έγραψε στις 18:25, 16-05-11:

Σε μια αυλή στη Γαλάζια Ακτή Λαγονησίου (Αττική), γέννησαν ταυτόχρονα 4 γατούλες (!!!). Δυστυχώς ο ιδιοκτήτης δεν είχε προβλέψει αυτή την εξέλιξη. Γατάκια παντού, γατάκια στην αυλή, γατάκια στο σπίτι, γατάκια στο κρεβάτι του, γατάκια στο κεφάλι του... παντού κούτες με γατάκια. Μπαίνεις στο σπίτι και ακούς "Νιάρ, νιάου και κχχχχ... ΠΑΝΙΚΟΣ!!! Θέλω να βρώ σπίτια για τα γατάκια... καλά και υπεύθυνα σπίτια, που θα στειρώσουν όταν θα φτάσουν στην κατάλληλη ηλικία. Οι ενήλικες γατούλες του ιδιοκτήτη θα στειρωθούν κι αυτές... κι έτσι θα μπορεί να απολαμβάνει τη συντροφιά τους χωρίς ανεπιθύμητες γέννες! Τα γατάκια είναι όλα πανέμορφα, γλυκύτατα και ηλικίας από ημερών εώς 1 μιση μήνα.
Τηλ. επικοινωνιας 6936862466 Μαριαννα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

omorfoulis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη omorfoulis
Ο omorfoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει Καμία γάτες (1 μονο στην αυλη έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O omorfoulis έγραψε στις 19:33, 16-05-11:

Πολυ ομορφα.Ελπιζω να βρουν σηντομα την οικογενια που τους αξιζει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Hello_Kitty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hello_Kitty
H Hello_Kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 γατούλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H Hello_Kitty έγραψε στις 21:49, 19-05-11:

Πανέμορφα είναι όλα τους!
Έχουν βρει όλα σπίτι;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ritaki75

Νεοφερμένος

H Ritaki75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Ritaki75 έγραψε στις 23:33, 19-05-11:

Αχ Hello Kitty μου, μακάρι να βρισκόντουσαν τόσο γρήγορα καλά σπίτια για αυτήν την αγκαλιά γατάκια, αλλά... δεν είναι τόσο ρόδινα τα πράγματα.
Όχι δεν έχουν βρεί σπίτι ακόμα... η ελπίδα χάνετε τελευταία όμως. Ενδιαφέρεσαι για κάποιο?

Hello_Kitty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hello_Kitty
H Hello_Kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 γατούλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H Hello_Kitty έγραψε στις 11:18, 20-05-11:

Είναι δύσκολη εποχή τώρα που ζευγαρώνουν οι γατούλες γιατί έτσι υπάρχουν πολλά μωρά γατάκια που ψάχνουν σπίτι και χρειάζεται μεγάλη υπομονή για να δωθούν όλα:\
Η αλήθεια είναι πως μου "έκαναν κλικ" αυτά τα δυο τιγρακια που κοιμούνται μαζί και το κρεμ.
Αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πως θα μπορέσει να γίνει η μεταφορά με το γατάκι, καθώς βρίσκονται λίγο μακριά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ritaki75

Νεοφερμένος

H Ritaki75 έγραψε στις 15:55, 21-05-11:

Το κρέμ - ροδακινί (χιχι έτσι το έλεγα εγώ), δώθηκε. Τα τιγράκια, το tricolore, το "τύπου" russian blue, καθώς και το πορτοκαλόγατο... full στη βιταμίνη C υπάρχουν ακόμα. Δεν είμαστε πολύ μακρυά βρέ... μια Αττική Οδός είμαστε. Ότι θέλεις, αν θέλεις... πές μου και το κανονίζουμε. Προτιμότερο βέβαια είναι να έρθεις να τα δείς κι από κοντά να δείς ποιό θα σου κάνει "κλικ", αλλά σε περίπτωση που τρελλαίνεσαι για κάποιο... μιλάμε, να γνωριστούμε λίγο και κανονίζουμε να έρθει με κάποιον εθελοντή το γατούνι στο σπίτι σου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

simonaki (Γωγώ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη simonaki
H Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H simonaki έγραψε στις 17:11, 21-05-11:

αχ αυτό το γκρι ..τι παιδί είναι αυτο....
μακάρι να βρεθούν γονείς για τ αμικούλια σύντομα... και εγώ άργησα να πάρω την απόφαση αλλά έχοντας τωρα την Ήρα στην αγκαλιά μου τόσο μικρούλα, δύο μέρες, νιώθω ότι θέλω να υιοθετήσω όλα τα γατάκια του κόσμου. Αν έμενα μόνη μου, σίγουρα θα υιοθετούσα και αυτό το γκρι, που είμαι σχεδόν σίγουρη πως φωνάζει "σε αγαπάω" απο την φωτογραφία...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ritaki75

Νεοφερμένος

H Ritaki75 έγραψε στις 17:50, 27-05-11:

Περιμένουν ακόμα για μια ζεστή αγκαλίτσα... θα τη βρούν?

irinachou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη irinachou
H irinachou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H irinachou συμπααα έγραψε στις 18:35, 16-08-11:

αυτα τα γατακια ποσο ειναι τωρα??ειναι ΤΟΣΟ ομορφα και ενδιαφερομαι για ενα η γκρι τιγρε η να ειναι σαν ρωσσικο μπλε η σαν το ξανθο αλλα τωρα θα χουνε μεγαλωσει και εγω το θελω 1,5 μηνων .ποσο ειναι αυτα???? και μπορειτε να μου προτεινετε καμια αγγελια??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 20:11, 16-08-11:

Μακάρι να μπορούσα να έχω 54354363587516874631635 γατούνια στο σπίτι μου, όμως αυτό δεν γίνεται
Σας εύχομαι καλή τύχη παρόλαυτά εγώ και τα παιδάκια μου Πάρης και Μύτσας
Είστε όλα κουκλιά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 20:33, 16-08-11:

ευχομαι καλη τυχη σ ολα τα γατακια σου,καλα πως την πατησατε ετσι?πολυ το φοβαμαι κι εγω αυτο,εχω 5 αδελφακια,υπαρχει αληθεια η πιθανοτητα να ζευγαρωσουν μεταξυ τους?κι αν συμβει αυτο σε ποια ηλικια γινεται?δε θα το αντεξω να γεμησω γατακια και να μην εχω να τα δωσω!!!!δυσκολες εποχες για υιοθεσιες!!!

Ritaki75

Νεοφερμένος

H Ritaki75 έγραψε στις 18:04, 20-08-11:

Δεν την πατήσαμε εμείς... αλλά ο κύριος που δεν στείρωσε τις γατούλες του και γέμισε γατάκια... και τώρα απειλεί κι από πάνω να τα πετάξει στο δρόμο! Έχουνε και θράσος! Φυσικά και υπάρχει πιθανότητα να ζευγαρώσουν μεταξύ τους!!! Και να καταλήξετε με τουλάχιστον 5+ γατάκια από κάθε γατούλα! Που σίγουρα όλα δεν θα βρούν εύκολα σπιτάκι... κι εκείνοι που θα τα πάρουν θα τα στειρώσουν ή θα γεννηθούν κι άλλα... και πάει λέγοντας?

Ritaki75

Νεοφερμένος

H Ritaki75 έγραψε στις 18:09, 20-08-11:

irinachou από γατάκια άλλο τίποτα κοπέλα μου... έλα σε επαφή μαζί μου και θα σε καθοδηγήσω. Βρίσκεσαι εντός Αττικής? Υπάρχουν και ολόλευκα με γαλάζια ματάκια... και τιγρέ, και λευκά με ξανθούλι και ότι θέλεις. Η περιοχή μας δυστυχώς... δεν ξέρει τι θα πεί η λέξη στείρωση! Το θέλεις για εντός του σπιτιού το γατάκι? Όπως και να 'χει εγώ σου στέλνω σε μήνυμα το κινητό μου... και πάρε με να κανονίσουμε να τα δείς.

irinachou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη irinachou
H irinachou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H irinachou συμπααα έγραψε στις 15:29, 25-08-11:

σε ευχαριστωωω παρα πολυ.τωρα εχω επικοινωνησει με μια κοπελα που εχει μια γκριζουλα κουκλα και θα με παρει τηλεφωνο οταν γυρισει απο διακοπες να το δω.και αν δεν μου κανει κλικ θα σε ενημερωσς.ναι μενω εντος αττικης στα πατησια και η γατουλα θα ναι μεσα σε διαμερισμα τελειως ασφαλες.ουτε κινδυνοι ουτε τιποτα!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους