Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,882 εγγεγραμμένα μέλη και 719,946 μηνύματα σε 22,902 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Τρία γλυκύτατα γατάκια ψάχνουν...SOS έστω και φιλοξενία

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 22:44, 08-02-12:

Γεια σας! Είμαστε η Πρισίλλα, η Μπέλλα και η Ζουζουνέλ.
Λένε ότι είμαστε πολύ καλές γατούλες σε χαρακτήρα, πολύ ήσυχες και πολύ χαδιάρικες! Είμαστε πολύ ευχαριστημένα που σωθήκαμε από το δρόμο! Τώρα ψάχνουμε μια οικογένεια να της δώσουμε πολύ πολύ αγάπη! Είμαστε όλα στειρωμένα, εκτός της μικρότερης Ζουζουνέλ (που θα στειρωθεί όμως κι αυτή μόλις μεγαλώσει), εμβολιασμένα κ αποπαρασιτωμένα εσωτερικά κι εξωτερικά. Δυστυχώς η προσωρινή μας μαμά δεν μπορεί να μας κρατήσει άλλο λόγω έλλειψης χώρου, έχει κι άλλα ζωάκια που φροντίζει κ μια κατάκοιτη γιαγιά (γάτα εννοείται). Θα μας μεταφέρει όμως οπουδήποτε εντός Αττικής μαζί αλλά κ χώρια. Προλάβετε! Τηλ επικοινωνίας: 6971806445

Είμαι η Πρισίλλα (η γκρι τιγρέ), 1 έτους! Λέγε με και Σουλτάνα! Ζούσα στο χαρέμι, αλλά το έσκασα για να γνωρίσω την ελεύθερη ζωή. Έπεσα σε βαρομετρικό χαμηλό όμως κ στο τέταρτο αψού αποφάσισα να γυρίσω πίσω στα ζεστά χαλιά. Τώρα φιλοξενούμαι προσωρινά και ψάχνω μόνιμο παλάτι!

Είμαι η Μπέλλα (η ασπρούλα) 1,5 ετών! Ήμουν στο δρόμο μαζί με τα παιδάκια μου. Δυστυχώς ένας κακός γείτονας μου τα σκότωσε κ γλύτωσε μόνο η Ζουζουνέλ χάρη σε μια καλή κυρία. Τώρα φιλοξενούμε προσωρινά σε ένα δωμάτιο.

Να'μαι κι εγώ! Φυσικά μαντεύετε ότι είμαι η Ζουζουνέλ, 4,5 μηνών. Δεν είμαι πολύ ζουζούνι; Φαντάζεστε τι ωραία θα περάσετε μαζί μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  priscilla.jpg
Εμφανίσεις:  64
Μέγεθος:  92,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  priscilla1.jpg
Εμφανίσεις:  61
Μέγεθος:  78,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  bella.jpg
Εμφανίσεις:  57
Μέγεθος:  59,0 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  bella1.jpg
Εμφανίσεις:  62
Μέγεθος:  36,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  zouzounel.jpg
Εμφανίσεις:  62
Μέγεθος:  84,5 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fideloudi : 24-11-12 στις 16:51.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,667 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 20:56, 09-05-12:

SOS! Η φιλοξενία λήγει αύριο 10 Μαϊου, η κοπέλα που φιλοξενεί τα ζωάκια φεύγει για Γαλλία κ θα βρεθούν στο δρόμο! Η Ζουζουνέλ υιοθετήθηκε, αλλά τα υπόλοιπα έχουν ξεμείνει τα καημένα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους