Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 109,808 εγγεγραμμένα μέλη και 712,675 μηνύματα σε 22,403 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 235 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

To Χριστινάκι ξεπέρασε τον κίνδυνο

agelikoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη agelikoula
H agelikoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Μαζί με τα αδεσποτα που κατα καιρους μαζευα 30 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H agelikoula έγραψε στις 09:10, 27-08-08:

Καλημέρα,
Αρκετοι ειχατε διαβάσει το πρόβλημα υγείας που ειχα με το Χριστινάκι, ειχα απογοητευτεί είχα απελπιστεί αλλα δεν το έβαλα κάτω και τελικά τα καταφέραμε ξεπεράσαμε το κινδυνο αποκτησαμε πάλι όρεξη και βαδίζουμε καλά. Ο γατοπαράδεισος μπορεί να περιμενει...
Με βοηθησε παρα πολύ ο κ. Πάνος "ΑΙΛΟΥΡΟΣ" πραγματικά με την εμπειρία του και την επιμονή του τα καταφέραμε.
Τωρα το μικρό μου παει απο το καλό στο καλυτερο:up:

Σας ευχαριστω όλους και για την συμπαράσταση σας βοηθεια ψυχολογικη ανεκτιμητη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prince (Σταυρούλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prince
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

H prince έγραψε στις 09:16, 27-08-08:

Μπράβο! Πολύ καλά νέα Άντε καλά μυτάκια και χαδάκια τώρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,746 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 12:06, 27-08-08:

Τι ευχαριστο που ειναι να διαβαζεις καλα νεα.:up::up::up:
Καλη αναρωση λοιπον και γρηγορη για την μικρουλα σου.

Παράθεση

regina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη regina
. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O regina έγραψε στις 18:28, 06-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από agelikoula
Καλημέρα,
Αρκετοι ειχατε διαβάσει το πρόβλημα υγείας που ειχα με το Χριστινάκι, ειχα απογοητευτεί είχα απελπιστεί αλλα δεν το έβαλα κάτω και τελικά τα καταφέραμε ξεπεράσαμε το κινδυνο αποκτησαμε πάλι όρεξη και βαδίζουμε καλά. Ο γατοπαράδεισος μπορεί να περιμενει...
Με βοηθησε παρα πολύ ο κ. Πάνος "ΑΙΛΟΥΡΟΣ" πραγματικά με την εμπειρία του και την επιμονή του τα καταφέραμε.
Τωρα το μικρό μου παει απο το καλό στο καλυτερο:up:

Σας ευχαριστω όλους και για την συμπαράσταση σας βοηθεια ψυχολογικη ανεκτιμητη
angelikoula χαιρομαι για το Χριστινάκι και σε καταλαβαίνω απόλυτα!Όταν πρωτοέμαθα κι εγώ ότι η Τζίνα μας έχει νεφρική ανεπάρκεια ένιωσα να φεύγει η γη κάτω από τα πόδια μου.Οι μόνοι που με έκαναν να νιώσω κάπως καλύτερα-και τους ευχαριστώ τον καθέναν ξεχωριστά-ήταν οι γιατρίνες και τα μέλη του mycat.Τώρα η Τζινούλα κάνει κάθε μήνα τους ορούς της,έχει παχύνει λίγο,τρώει με όρεξη-δυστυχώς όχι το φαί που πρέπει για την πάθηση της-και κυρίως μας δείχνει την αγάπη της με κάθε τρόπο!Είμαι ευτυχισμένη και εύχομαι και σε σένα το ίδιο!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους