Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 130,544 εγγεγραμμένα μέλη και 713,715 μηνύματα σε 22,528 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μια δυσάρεστη εμπειρία

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,756 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 22:18, 30-06-08:

Τις προηγουμενες μερες ειχα μια δυσαρεστη εμπειρια και θα ηθελα να την μοιραστω μαζι σας ετσι για να πω καπου τον πονο μου αλλα κυριως για να σας εφιστησω την προσοχη και να μην την πατησετε σαν και εμενα.
Λοιπον την προηγουμενη πεμπτη 26/6 γυρνωντας απο την δουλεια το μεσημερι, μπηκα στο σουπερ μαρκετ που ειναι στον δρομο μου το ονομα του οποιου δυστυχως δεν μπορω να αποκαλυψω.Μεσα στα ψωνια που εκανα ηταν και κασερι ημισκληρο με χαμηλα λιπαρα.Το αγορασα απο τα ψυγεια ζητησα 300γρ και η πωλητρια μου εκοψε 340γρ το συσκευασε με το χαρτι και εβαλε πανω το αυτοκολητο που βγαινει απο την ζυγαρια που εγραφε 340γρ και η τιμη 3,29Ευρω.Ως εδω ολα καλα.Πηγα λοιπον στο ταμειο μαζι με τα υπολοιπα προιοντα,περασα απο ταμειο πληρωσα περιπου 81Ευρω μου φανηκαν πολλα για τα προιοντα που πηρα αλλα δεν το εψαξα εκεινη την στιγμη.Οταν πολυ αργοτερα στο σπιτι κοιταξα την αποδειξη αναλυτικα διαπιστωσα οτι το συγκεκριμενο προιον, μου το χρεωσαν 33.29Ευρω δηλαδη δεκα φορες περισσοτερο.Και στην αποδειξη της ταμειακης γραφει το προιον αλλα το βαρος ειναι 3,400κιλα.Το barcode(συγχωρεστε με αν το γραφω λαθος) ειναι διαφορετικο στο αυτοκολητο και διαφορετικο στην αποδειξη διαφερουν δηλαδη τα πεντε τελευταια ψηφια.Πιθανον να μην μπορουσε να το διαβασει το μηχανημα με το φωτοκυτταρο και το χτυπησε η ταμειας με το χερι.Ανθρωπινο λαθος θα πειτε που το χρεωθηκα εγω στο δεκαπλασιο αλλα επειδη ξαναεφερα εκεινη την σκηνη στο ταμειο εκατο φορες στο μυαλο μου θυμηθηκα οτι οταν εβαζα τα προιοντα στις σακουλες ειδα μια ηλικιωμενη κυρια να τρεχει με τις σακουλες και στο χερι να κραταει ενα συσκευασμενο προιον απο τα ψυγεια(νομιζω ειπε φετα) και την αποδειξη και να φωναζει γιατι το τυρι στην αποδειξη γραφει παραπανω.Εγω που παντα βιαζομαι παρα το οτι μου φανηκαν πολλα τα χρηματα που πληρωσα, δεν εκατσα να τα ελεξω εκει επι τοπου παρα την αλλη μερα στο σπιτι.Μεγα λαθος.Πηρα τηλεφωνο το ΚΕΠΚΑ του οποιου υποτιθεται ειμαι μελος να κανω τουλαχιστον καταγγελια αλλα ουτε αυτο γινεται γιατι λεει αν κανω καταγγελια ειναι υποχρεωμενοι να στειλουν κλιμακιο του υπουργ.Εμποριου να ελεξει επι τοπου και εγω εχω ελλιπη στοιχεια.Δηλαδη το αυτοκολητο που βγαινει απο την ζυγαρια εχει εκος απο τον κωδικο,το βαρος και την τιμη μονο την ημερομηνια και οχι την ωρα πραγμα που εχει η αποδειξη του ταμειου.Μπορει δηλαδη να μου πουν
οτι τα 340γρ τα αγορασα καποια αλλη στιγμη της ημερας εκεινης και ολα τα κανω εκ του πονηρου για να τους παρω λεφτα.Η καταγγελια μου ειπαν θα γυρισει μπουμερανγκ εναντιον σου.Λοιπον αυτα συγχωρεστε με για το σεντονι αλλα θελω να σας τονισω ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, το ματια σας δεκατεσσερα γιατι σε κλεβουν εκει που δεν το περιμενης.Τα 340γρ κασερι τα πληρωσα 33,29Ευρω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 22:21, 30-06-08:

δεν μπηκες στον κοπο καν να το πεις σε εκινους??
να πας στη ιδια την πωλητρια κατι βρε παιδι μου???

κριμα ειναι πολυ σπασιμο αυτο που κανουν....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,756 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 22:28, 30-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από HAVANA
δεν μπηκες στον κοπο καν να το πεις σε εκινους??
να πας στη ιδια την πωλητρια κατι βρε παιδι μου???

κριμα ειναι πολυ σπασιμο αυτο που κανουν....
Havana ειχα σκοπο να το κανω αλλα φοβαμαι οτι θα με θυμουνται αν παω και κανω φασαρια και εγω θελω να ξαναπαω εκει και αν το εχουν συστημα οπως πιστευω την επομενη φορα να τους πιασω επ'αυτοφορω, να κανω καταγγελια και να το δωσω στην δημοσιοτητα(τηλεοραση και ραδιοφωνο) με το ονομα τους την διευθυνση τους
Ετσι ισως ιδρωσει λιγο το αυτι τους.

Παράθεση

jasmine

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη jasmine
H jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές αδέσποτες-όλες όσες έβρισκα κατά διαστήματα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 552 μηνύματα.

H jasmine έγραψε στις 22:28, 30-06-08:

Λυπάμαι πολύ Νίκη μου, αλλά κακώς δεν πήγες εκεί να κάνεις φασαρία!
Πριν κανένα μήνα μας έτυχε παρόμοια περίπτωση μόνο που το συσκευασμένο κασέρι ήταν και δυο μηνών ληγμένο!!!!! Και δεν το πήραμε χαμπάρι παρά μόνο όταν κόψαμε να φάμε. Βρωμούσε άσχημα. Ψάξαμε την ετικέττα και τι να δούμε είχε λήξει δυο μήνες πριν! Ευτυχώς είχαμε κρατήσει την απόδειξη η οποία έγραφε κι άλλη τιμή μεγαλύτερη. Το πήγαμε πίσω και ευτυχώς το δέχτηκαν.
Προσοχή λοιπόν και στις ημερομηνίες λήξεως!!!!!!

Παράθεση

Jeannine

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jeannine
H Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (12 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 598 μηνύματα.

H Jeannine έγραψε στις 22:29, 30-06-08:

Κι εγώ έτσι πιστεύω.. Αν πήγαινες με την απόδειξη και το τυρί μέσα στο χαρτί και τους έλεγες "εχετε κάνει λάθος, θέλω τα λεφτά μου πίσω", θα σου τα έδιναν, δεν υπάρχει περίπτωση.

Σε περίπτωση που αυτό το λάθος έγινε ηθελημένα από την πλευρά της υπαλλήλου, τότε σκέψου ότι εκεί ποντάρουν αυτοί οι υπαλληλοι.. Στο ότι οι πελάτες δεν θα μπουν καν στον κόπο να ζητήσουν το δίκιο τους...

Και δεν χρειαζόταν απαραίτητα να κάνεις φασαρία... Θα έλεγες ότι απλώς έγινε λάθος... τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Είναι δικαίωμά σου να απαιτείς να μη σε κλέβουν και να μην σε κοροϊδεύουν!!

Παράθεση

ΖΗΝΑ

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΖΗΝΑ
H ΖΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H ΖΗΝΑ έγραψε στις 22:29, 30-06-08:

Μήπως πρέπει να πάς στο s/m να τους το πείς; και αν πηγαίνεις εκεί συχνά θα σε γνωρίζουν, συνήθως αναγνωρίζουν λάθη. δεν κάνεις μια προσπάθεια;

Παράθεση

Άννα Κ.

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άννα Κ.
H Άννα Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 820 μηνύματα.

H Άννα Κ. έγραψε στις 22:37, 30-06-08:

Και τώρα μπορείς να πας αν τα κράτησες απόδειξη και την ετικέτα πάνω στο προϊον και να τους το πεις. Δεν προκειται να χασεις τιποτα ισα ισα θα κερδισεις γυρω στα 30 ευρω. Ακομα και αν περασαν μερες να πας μην διστασεις, κατευθειαν στο καταστημα και να δεις που θα σου κανουν και τεμεναδες...
Απαραδεκτοι πάντως αν γινεται εσκεμμένα.

Παράθεση

Δεσποινα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσποινα
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (17 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Δεσποινα έγραψε στις 22:45, 30-06-08:

Μια φορά μου είχε συμβεί να χρεώσουν τα πορτοκάλια που πήρα για μανητάρια...φανταστείτε τι τιμή βγήκε αν το βάρος το πορτοκαλακιών χρεώθηκε στη τιμή των μανηταρίων (πλεβρότους)..... Το είδα όταν πήγα σπίτι..επέστρεψα στο σ/μ και μου έδωσαν τα χρήματα πίσω...οποτε χαλαρά να πας να κάνεις το ίδιο..χωρίς φασαριά με ευγενικό τρόπο...με το γάντι

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 22:53, 30-06-08:

Φυσικα και εχω κρατησει και τα δυο,την συσκευασια με το αυτοκολητο και την ταμειακη αποδειξη(το κασερι τελειωνει).Θα ακολουθησω την συμβουλη σας και θα παω αυριο(παρ'ολο που εχω λιγο τρεξιμο με την στειρωση της αδεσποτουλας μου) και θα τους πω οτι ημουν εκτος Θεσ/νικης και για αυτο αργησα να 'ρθω.Θα προσπαθησω να κρατησω την ψυχραιμια μου(ειμαι λιγο οξυθυμη σε τετοιες περιπτωσεις) και αν μου επιστεψουν τα 30Ευρω(εγω χλωμο το βλεπω) πολυ ευχαριστως επωνυμα να τους ευχαριστησω
Θα σας ενημερωσω αυριο για την εκβαση

Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Zbeebz
H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,729 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 23:14, 30-06-08:

Να πας οπωσδήποτε, Niki. Εγώ μια φορά είχα αγοράσει συσκευασμένο τυρί light σε φέτες. Όταν πήγα σπίτι, μου φάνηκε μπλε. Το ανοίγω, λοιπόν, και βλέπω πως αυτό είχε γίνει καλλιέργεια πενικιλλίνης! Πήγα σούμπιτη στο σμ και τους το είπα με ύφος αυστηρό (χωρίς θυμούς και υστερίες όμως!). Μου το άλλαξαν αμέσως και χωρίς πολλά-πολλά.
Αφού έχεις την απόδειξη και το χαρτάκι στη συσκευασία, πιστεύω πως θα τσακιστούν να επανορθώσουν.

Παράθεση

Shakespeare

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Shakespeare
Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 396 μηνύματα.

O Shakespeare έγραψε στις 23:55, 30-06-08:

Θεωρώ βεβιασμένο το να μην πας αμέσως εκεί, όχι για φασαρία, αλλά για επισήμανση του λάθους τους, αλλα αντιθέτως να προβαίνεις σε διαδικασίες καταγγελίας. Γιατί θέλω να πιστεύω ότι πρόκειται για λάθος, συμβαίνουν αυτά δυστυχώς. Πολλές φορές δεν ζητάνε καν απόδειξη, απλά σου επιστρέφουν τη διαφορά. Και μάλλον δεν έπρεπε να το καταναλώσετε, αλλά να επιστραφεί άμεσα, αλλά δε νομίζω να φέρουν αντίρρηση...

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,999 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 08:28, 01-07-08:

Κι εγώ νομίζω ότι αν τους επισημάνεις το λάθος θα σου επιστρέψουν τα χρήματα.
Αρχική Δημοσίευση από niki
το εχουν συστημα οπως πιστευω
Αν υπερχρέωναν επίτηδες και συστηματικά δεν θα το έκαναν στο δεκαπλάσιο, γιατί "βγάζει μάτι". Συνήθως, αυτού του είδους οι απάτες γίνονται με μικροποσά, που δύσκολα τα παίρνει κανείς χαμπάρι, αλλά όταν αθροίζονται το ποσό είναι σημαντικό.

Παράθεση

Guest00013

Guest

Το avatar του χρήστη Guest00013
. Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest00013 έγραψε στις 09:05, 01-07-08:

Κι εγώ είμαι της γνώμης ότι θα έπρεπε να πας πίσω και να τους επισημάνεις το λάθος. Και από 'δω και στο εξής είναι σημαντικό και απαραίτητο να τσεκάρεις την απόδειξη πριν απομακρυνθείς από το ταμείο

Παράθεση

prince (Σταυρούλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prince
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

H prince έγραψε στις 09:23, 01-07-08:

καλημέρα, πήγες σ/μ? τι σου είπαν?
Πάντως βρε παιδιά κλεβουν σε μικροποσά. άλλη τιμή στο ράφι άλλη στο ταμέιο. Κατα καιρούς τσεκάρω τις τιμές με το κομπιουτερακι του κινητού και μία φορά τους έπιασα να με έχουν χρεώσει σύνολο 2.5 ευρώ παραπάνω και το έκανα θέμα μέχρι να βρούν τα προϊόντα με τις λάθος τιμές. Και η δικαιολογία; Αλλάζουν τις τιμές στον υπολογιστή αλλά καθυστερούν να τις αλλάξουν στα ράφια. Βέβαια εμένα αυτό δεν με αφορά, εγώ ήθελα να ψωνίσω όσο λέει το ράφι... και έγινε θέμα....

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 11:24, 01-07-08:

Εγώ ξέρω το άλλο με τα sm.....

Αγοράζεις κάτι και στο ράφι γραφεί 4,55 και στην απόδειξη μετά γράφει 4,65....
ΚΛΕΒΟΥΝ ασύστολα... τον κόσμο.

Έχω κάνει σαματά άπειρες φορές είτε επειδή μου έδωσαν χαλασμένο κοτόπουλο, είτε επειδή χτύπησαν στην απόδειξη πράγματα που ΔΕΝ πείρα καν...

Αν προσέξεις μετά το ταμείο υπάρχει κόσμος που πάντα κοιτάει την απόδειξη... την έχουν πατήσει.. και πριν βγουν τσεκάρουν!

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 12:33, 01-07-08:

Παιδια ειχατε απολυτο δικιο πηγα πρωι-πρωι μολις ανοιξε.Οι ανθρωποι ηταν πολυ ευγενικοι μαζι μου και μου ειπαν οτι φταιει το μηχανημα με το φωτοκυτταρο που διαβαζει το barcode.Φυσικα μου επεστρεψαν αμεσως τα χρηματα:up:Σας ευχαριστω πολυ ολους για την αμεση ανταποκριση,την συμπαρασταση και τις συμβουλες σας Ηταν πραγματικα πολυτιμες για μενα.Το λαθος ηταν εξαρχης δικο μου που πριν παω στο σουπερ μαρκετ στραφηκα στο ΚΕΠΚΑ για συμβουλες σε περιπτωση που δεν μου επεστρεφαν τα χρηματα.Αυτοι με μπερδεψαν γιατι εν ολιγοις μου ειπαν οτι αφου απομακρυνθηκα απο το ταμειο δεν μπορω πια να αποδειξω τιποτα και ειναι χαμενο το παιχνιδι.
Και τελος θελω να ευχαριστησω το σουπερ μαρκετ Μαρινοπουλος στην Σταυρουπολη Θεσ/νικης που αναγνωρισε αμεσως το λαθος του(αν και περασαν πεντε μερες) και μου ζητησε συγνωμη για την ταλαιπωρια.Πανω απο τους νομους πρεπει να ειμαστε ανθρωποι

Παράθεση

ΖΗΝΑ

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΖΗΝΑ
H ΖΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H ΖΗΝΑ έγραψε στις 21:30, 01-07-08:

ωραία, στο ΚΕΠΚΑ τους το είπες ,που τζάμπα σε απογοητεύσανε; αλήθεια τι είναι το ΚΕΠΚΑ;

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 21:45, 01-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από ΖΗΝΑ
ωραία, στο ΚΕΠΚΑ τους το είπες ,που τζάμπα σε απογοητεύσανε; αλήθεια τι είναι το ΚΕΠΚΑ;
Κεντρο Προστασιας Καταναλωτη μη κυβερνητικη οργανωση.Ο ρολος της ειναι να προσταευει τους καταναλωτες απο αυθαιρεσιες εις βαρους τους και να τους παρεχει νομικες συμβουλες για τις εμπορικες διαφορες που αντιμετωπιζουν.Εχει ομως συνδρομη 25ευρω τον χρονο την οποια και σκεφτομαι σοβαρα αν θα ανανεωσω για το 2009

Παράθεση

Zbeebz (αβάπτιστον)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Zbeebz
H αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,729 μηνύματα.

H Zbeebz Μετακομίσαμε! έγραψε στις 23:25, 01-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από niki
Κεντρο Προστασιας Καταναλωτη μη κυβερνητικη οργανωση.Ο ρολος της ειναι να προσταευει τους καταναλωτες απο αυθαιρεσιες εις βαρους τους και να τους παρεχει νομικες συμβουλες για τις εμπορικες διαφορες που αντιμετωπιζουν.Εχει ομως συνδρομη 25ευρω τον χρονο την οποια και σκεφτομαι σοβαρα αν θα ανανεωσω για το 2009
Το ΚΕΠΚΑ βασικά παίζει μεσολαβητικό ρόλο σε μια διαφορά προτού το θέμα φτάσει στα δικαστήρια. Αν στραφείς νομικά κατά του άλλου, δεν μπορεί να βοηθήσει σε τίποτα.
Σου δίνει χρήσιμες κατευθύνσεις πώς να διεκδικήσεις τα δικαιώματά σου. Είναι ανεκτίμητο σε περιπτώσεις τραπεζών, ινστιτούτων "αδυνατίσματος", γυμναστηρίων, ελαττωματικών προϊόντων κλπ. Το 2006 είχα γραφτεί κι εγώ με αφορμή ένα πρόβλημα με τεχνική εταιρία. Πολλές φορές και μόνο που θα ακούσει ο άλλος ότι είσαι μέλος του ΚΕΠΚΑ συμμορφώνεται.
Υπάρχουν, φυσικά, και περιπτώσεις όπου δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Μήπως η περίπτωση αυτή ήταν τέτοια; Νίκη, μόνο μη βιαστείς και πάρεις καμιά απόφαση εν βρασμώ ψυχής, ναι;

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 12:22, 02-07-08:

Νίκη, μόνο μη βιαστείς και πάρεις καμιά απόφαση εν βρασμώ ψυχής, ναι;[/quote]

Ζωη ετσι και αλλιως εχω πληρωσει την συνδρομη για το 2008.Τωρα μεχρι τον επομενο Γενναρη δεν ξερω τι μπορει να μου τυχει και ποσο χρησιμοι μπορει να μου φανουνε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MaryDuArp

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Άσχημη εμπειρία με κτηνίατρο - Από klarinos
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-13 στις 02:41.
    • Μια εμπειρία ζωής - Από παμαμπου
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-08-13 στις 20:27.
    • Μια εμπειρία για το μέλλον... - Από spin7770
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-09 στις 10:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους