Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 98,943 εγγεγραμμένα μέλη και 711,483 μηνύματα σε 22,269 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 241 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Δάγκωμα ή τσίμπημα; Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει

αφρο21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αφρο21
H αφρο21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H αφρο21 έγραψε στις 01:38, 09-04-14:

Γεια σας,θα μπω κατευθειαν στο θεμα του γατουλη μου..Πριν 2 μερες οταν ηρθε σπιτι παρατιρησα οτι δεν μπορουσε να κατσει,δεν με αφηνε να τον χαιδεψω κοντα στην ουρα,δεν φαινοταν τπτ εξωτερικα..Χτες το πρωι με τ φαγητο που ηταν αφιεριμενος επιασα την ουρα τ κ οταν κοιταξα πιο προσεκτικα ανακαλυψα μια ..τρυπα περιπου 3mm στο κατω μερος της ουρας του κοντα στα γενν.οργανα Φαινοταν σαν να τον ειχε τρυπησει κατι και να ηταν μεσα...δεν με αφησε φυσικα να το ψαξω..Σημερα λοιπον οταν τον επιασα η τρυπα ειχε μεγαλωσει(!)λιγο,γυρο της δεν υπηρχε τριχομα κ εχει ενα ασπρο υγρο μεσα της...σκεφτομαι πιο εντονα πλεον οτι μπορει να ειναι καποιο εντομο η σκουληκι που προφανος ζει κατω απο τ δερμα..Το προβλημα μου ειναι οτι ζω σε μερος που δεν εχει κτηνιατρο και ειμαι 2 ωρες απο την πολη,δεν εχω αμαξι και ουτε την οικον,δυνατοτητα να παω τον γατουλη μου τωρα σε γιατρο.. σε περιπου ενα μηνα θα μπορεσω να τον παω,αν δεν ειναι αργα...Δεν βρησκω κατι σχετικο στο ιντερνετ..γιαυτο και ζηταω βοηθεια αν ξερει καποιος να μου πει τι μπορει να ειναι και τι μπορω να κανω.. ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kathy85 (Κατερίνα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kathy85
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πάνω από 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 1,480 μηνύματα.

H kathy85 Κρρρρρρρρ έγραψε στις 09:00, 09-04-14:

Βγαλε αν μπορεις μια φωτογραφια και στειλε την στο γιατρο του φορουμ αν μπορει να σε βοηθησει σε κατι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους