Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 134,655 εγγεγραμμένα μέλη και 714,096 μηνύματα σε 22,567 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 452 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Είμαι σε απόγνωση... μήπως ξέρει κανείς κι άλλα φόρουμ ή αγγελίες;

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 638 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 15:55, 10-02-10:

καλησπερα σας!
ειμαι σε απογνωση καθως εχω βαλει αγγελιες εδω κ στο αγγελιοπολις αλλα δεν γινεται τιποτα κ τα γατακια χρειαζονται να βρουν σπιτι
μηπως μπορειτε να με βοηθησετε πανω σαυτο??
αν ξερετε κ αλλα φορουμ που μπορω να τα προωθησω η καπου αλλου που να μπορω να βαλω κ αλλες αγγελιες,σας παρακαλω,πειτε μου!
ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Όλγα18774 (Bijoux)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα18774
H Bijoux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 563 μηνύματα.

H Όλγα18774 Μπιζού Μαυρομουστακάκη έγραψε στις 16:26, 10-02-10:

Ειλικρινά εγώ δεν ξέρω αλλά αν χτυπήσεις στο google όλο και κάτι θα βρεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 18:56, 10-02-10:

Αν θέλεις δες το λίνκ, έχει μαζεμένα λίνκ και φόρα...
https://forum.mycat.gr/showpost.php...9&postcount=12

Παράθεση

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 638 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 21:20, 10-02-10:

ευχαριστω πολυ

Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 5,834 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 01:48, 11-02-10:

βάλε και στο zklik.net και στο interpet.gr που έχουν επισκεψιμότητα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Είμαι σε απόγνωση με τη γάτα - Από vickymoon
      Το θέμα έχει λάβει 159 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-10 στις 12:02.
    • Βοηθήστε με! Είμαι σε απόγνωση... - Από ιωάννα-μπιάνκα
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-05-09 στις 22:08.
    • Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να έχει; - Από katerina*
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-01-08 στις 12:20.
    • Ξέρει κανείς; - Από Poly
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-10-07 στις 21:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους