Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 150,027 εγγεγραμμένα μέλη και 713,850 μηνύματα σε 22,615 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γατομαμά για γατάκι !

freeway82

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη freeway82
H freeway82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H freeway82 έγραψε στις 12:27, 06-07-22:

Καλησπερα σας,

Μπορει να βρεθει γατομαμα για αδεσποτο νεογεννητο;; περιοχη Κερατσινι.
Ηταν 2 αλλα το ενα πεθανε το πρωι... αν δεν βρεθει γατομαμα και το αλλο κατα εκει παει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,045 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 14:12, 06-07-22:

Καλησπέρα και σε σένα freeway82
Είναι πολύ δύσκολο να επιβιώσει χωρίς τη φυσική του μητέρα, ωστόσο πιστεύω πως μέχρι να βρεθεί (που το εύχομαι να γίνει το συντομότερο) η λεχώνα γάτα που θα το θηλάσει, αξίζει να δώσεις τη μάχη για να σωθεί το νεογέννητο.
Δες Ορφανά γατάκια και πώς να τα μεγαλώσετε καθώς και το βίντεο που σου παραθέτω και που ίσως βοηθήσει.
Κι εύχομαι όλα καλά να πάνε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νέα Γατομαμά - Από ritad
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-18 στις 19:55.
    • Νέα γατομαμά! - Από Konko
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-09 στις 15:25.
    • Νέα γατομαμά! - Από Athens_K
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-08 στις 09:40.
    • Νέα γατομαμά - Από lamni
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-07 στις 08:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους