Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 146,480 εγγεγραμμένα μέλη και 714,451 μηνύματα σε 22,620 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 491 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βιβλίο για τη γατούλα μου

alexianna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη alexianna
. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O alexianna α έγραψε στις 02:06, 06-01-11:

Καλησπέρα σας!

θα ήθελα να συζητήσω μαζί σας κάτι και αν έχει κάποιος καμιά καλή ιδέα να με βοηθήσει. Πριν από δύο χρόνια πέθανε η γατούλα μου, την οποία λάτρευε και πόνεσα τόσο πολύ (μάλιστα είχα μοιραστεί την εμπειρία μου τότε με τα μέλη εδώ στο φόρουμ) που έγραψα ένα βιβλίο για τη ζωή της και τα συναισθήματα που είχα εκείνη την περίοδο. Τότε δεν είχα σκοπό να το δημοσιεύσω, όμως όσοι το διάβασαν, επέμεναν να το κάνω. Το έστειλα σε κάποιους γνωστούς εκδοτικούς οίκους, οι οποίοι, όπως ήταν αναμενόμενο, το απέρριψαν. Λέω αναμενόμενο, γιατί το βιβλίο είναι σχετικά μικρό περίπου 50 σελίδες και δεν απευθύνεται σε παιδιά, αλλά και ενήλικας δεν ξέρω ποιος θα ενδιαφερόταν να το διαβάσει. Τον τελευταίο καιρό, όμως, μου έχει μπει η ιδέα μήπως μπορώ να βρω κάποιον εκδοτικό οίκο ή περιοδικό με φιλοζωικό προσανατολισμό και βρω από κει μια διέξοδο.
Έχετε να μου προτείνετε κάτι;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 03:34, 09-01-11:

Αν το εκοβες σε κομματια το βιβλιο και το εδινες σε καποιο περιοδικο να το βαζει σε συνεχειες...?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alexianna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη alexianna
. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O alexianna α έγραψε στις 01:54, 10-01-11:

Σας ευχαριστώ πολύ φίλοι μου, θα μπω τώρα και θα δω το site που μου δώσατε. Για το περιοδικό speri το έχω κι εγώ σκεφτεί, αλλά δεν έχω βρει κάποιο που μπορεί να ενδιαφέρεται, μήπως ξέρεις εσύ κανένα;

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 14:34, 10-01-11:

Οχι δυστυχως...Κανε ομως μια αναζητηση κυριως για περιοδικα ή και εφημεριδες που μπορει να εχουν αναγνωστες κυριως ζωοφιλους. Την ιδεα την πηρα απο μια ταινια που εχω δει, με ενα δημοσιογραφο που εγραφε κειμενακια σε εφημεριδα για το σκυλο του και τις περιπετειες τους.
Εχω την εντυπωση πως υπαρχει εφημεριδα με ενθετο που εχει μια στηλη και για ζωακια αν τη βρω ή τη θυμηθω θα σου στειλω.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το Κόκκινο βιβλίο (Πανίδα) - Από Πουπουλίνα
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ζώα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-01-21 στις 19:30.
    • Βιβλιο-προτάσεις! - Από Raisa
      Το θέμα έχει λάβει 547 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-04-11 στις 09:29.
    • Οι γάτες - βιβλίο Skai - Από Μυρτω4038
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-01-10 στις 15:33.
    • Βιβλίο με ονόματα ζώων - Από shadowdancer
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-09 στις 17:15.
    • Το βιβλίο του μήνα! - Από Havana
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-08-08 στις 20:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους