Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 96,038 εγγεγραμμένα μέλη και 713,926 μηνύματα σε 22,526 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρός γκρινιάρης γατούλης

argyroulag

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη argyroulag
H argyroulag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H argyroulag έγραψε στις 15:54, 12-05-20:

Ο μικρός μας είναι σχεδόν 6 εβδομάδων και τον έχουμε περίπου μία εβδομάδα. Δυστυχώς το προηγούμενο γατάκι μας το χάσαμε μετά από πολλές προσπάθειες που κάναμε για να το σώσουμε, και αυτός ο μικρούλης τώρα είναι η ευτυχία μου! Σαν νέα γατομαμα με υγιές γατάκι παρατηρώ συμπεριφορές και συνήθειες και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι φυσιολογικά. Για παράδειγμα τρώει με όρεξη αλλά λίγο κάθε φορά. Έχει πάντα φαγητό στο μπολακι του. Εκεί που παίζει και τρέχει και μετά κάθεται να καθαριστεί, πέφτει για ύπνο κατευθείαν! Ή εκεί που τριγυρνάει νιαουριζει και μόλις τον πάρω σταματάει. Ή συνεχίζει έτσι. Του περνάει μετά.
Είναι φυσιολογική συμπεριφορά αυτή;; Έχω πάθει μεγάλη φοβία από το προηγούμενο μικρό μου και όλο τρέμω μην μου πάθει τίποτα..
Ααα παρεπιπτόντως τον λέμε Jack Sparrow!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη argyroulag : 12-05-20 στις 15:58.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,062 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:41, 12-05-20:

Καλησπερα φιλη μου! Ναι ειδα στο αλλο θεμα οτι εφυγε το μικρουλι ,κριμα δυστυχως.

Ομως να,η ζωη συνεχιζεται και εχεις αυτο το μικρουλη,οπου καταλάβαινω απολυτα το αγχος σου ,το ιδιο θα παθαινα και εγω.
Εμενα μια χαρα φυσιολογικη συμπεριφορα μου φαινετα,ειναι μωρακι μωλε!
Ευχομαι ολα να σας πανε καλα.
Αν θες γραφε νας τα νεα σας.Να τον χαιρεσαι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

argyroulag

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη argyroulag
H argyroulag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H argyroulag έγραψε στις 21:37, 12-05-20:

:Σε ευχαριστώ πολύ! Θα σας γράφω γιατί το άγχος παραμένει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους