Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 93,127 εγγεγραμμένα μέλη και 719,984 μηνύματα σε 22,905 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 265 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητείται γατάκι βρετανικό κοντότριχο για υιοθεσία!!!

LeoPortokalis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη LeoPortokalis
Ο LeoPortokalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O LeoPortokalis έγραψε στις 23:37, 11-09-12:

Το γατακι δεν προοριζεται για μενα αλλα για μια φιλη μου(εγω εχω ηδη κατοικιδιο, τον Λιο μου!) που οταν ειδε την ρατσα σε ενα pet shop ξετρελαθηκε και ηθελε να αποκτησει το γατακι... μεχρι που εμαθε την τιμη...

Τα χαρακτηριστικα και το χρωμα που εχουν τα γατακια στις φωτογραφίες ηταν αυτο που την ξετρελανε και αυτο ψαχνω!!
Γενικα ψαχνω μπλε-γκρι χρωμα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 09:20, 12-09-12:

Σου εχω στειλει προσωπικο μνμα γι αυτο που ζητας κ δωρεαν κ θα σωσεις κ ενα.αδεσποτακι κ ειναι.κ.γκρι μπλε..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Μαρία-vet (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρία-vet
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές.... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H Μαρία-vet έγραψε στις 14:15, 15-09-12:

για κοιτάξτε και αυτό που ψάχνει σπίτακι... https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

socratisv

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη socratisv
Ο socratisv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O socratisv έγραψε στις 00:23, 21-09-12:

Κοιτάξτε και αυτό
https://www.facebook.com/photo.php?f...9997780&type=1
φιλ.σωμ.Πειραιά αρ.πρωτ:1443/97
Tηλέφωνο: 697-3827919

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

tonia_nebel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tonia_nebel
H tonia_nebel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H tonia_nebel έγραψε στις 00:51, 14-01-13:

Καλησπερα σας... Εδω και πολυ καιρο ψαχνω να βρω ενα γκρι γατακι ημιμακρυτριχο... Αν μπορει καποιος ας βοηθησει...

Συνημένες Εικόνες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 14-01-13 στις 01:39. Αιτία: Απαγορεύονται τα Κεφαλαία

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους