Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 93,123 εγγεγραμμένα μέλη και 719,984 μηνύματα σε 22,905 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 335 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Καλησπέρα σε όλους σας...

chris_thess

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chris_thess
Ο chris_thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O chris_thess έγραψε στις 21:09, 03-12-07:

Γεια σας.Είμαι νέος στο site και ονομάζομαι Χρήστος και κατ'αρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την υπέροχη αυτή ιστοσελίδα και για την αγάπη που δείχνεται στις μικρές μας τριχωτές φίλες. Είμαι 23 χρονών και στη ζωή μου είχα μόνο μία γατούλα με την οποία μεγάλωσα μαζί και την οποία έχασα δυστυχώς πέρυσι σε ηλικία 14 ετών. Η Κίτι ήταν μια ημίαιμη καταλευκη γατούλα αλλα για μένα ήταν ομορφότερη απο την οποιαδήποτε ράτσα του κόσμου. Κάτι που φαντάζομαι ισχύει κα για τα δικά σας κουκλιά καθαρόαιμα η μη. Κάποια στιγμή θα ήθελα να αποκτήσω κάποια άλλη γιατί μου λείπει η αγάπη που μου έδειχνε η Κίτι. Σας ευχαριστω και να είστε καλά.

Υ.Γ Αν κάποιος εχει υπ'όψιν του κανένα λευκό γατάκι που να χαρίζεται θα σας ήμουν υπόχρεος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jasmine

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη jasmine
H jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Πολλές αδέσποτες-όλες όσες έβρισκα κατά διαστήματα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 552 μηνύματα.

H jasmine έγραψε στις 21:21, 03-12-07:

Δες στις γατοαγγελίες στο χαρίζονται. Νομίζω πως έχει δυο άσπρα γατάκια που χαρίζονται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

drusilia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη drusilia
H drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,284 μηνύματα.

H drusilia Στειρωθείτε γιατί χανόμαστε! έγραψε στις 21:23, 03-12-07:

Γεια σου!
Συγχαρητήρια για την απόφαση σου!
Δες αυτες τις 2 πολύ καλές επιλογές:
https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=25663
https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=25696

chris_thess

Νεοφερμένος

Ο chris_thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O chris_thess έγραψε στις 21:32, 03-12-07:

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Είναι πολυ κουκλιά και τα 2! Ελπίζω να βρώ κάτι σαν την γατούλα μου. Αν ξέρει κάποιος να μου πει: γνωρίζετε αν υπάρχει πρόβλημα με το να ταξιδέψω με μια γάτα στο εξωτερικο για καποιους μήνες? Εννοω λόγω νομοθεσίας. Γιατι υπάρχει περίπτωση το καλοκάιρι να λε'ιπω για εκπαιδευτικούς λόγους στην Γαλλία και δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση αν αποκτήσω γατάκι να το αφήσω σε κάποιον για όσο καιρό λείπω. Να είστε καλά όλοι και όλες σας.

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 21:39, 03-12-07:

Γεια σου αν δεν εχεις προβλημα με το οοτι εχει και γκρι νομιζω οτι ισως θα ηταν ιδανικη η τρελοκοτσιδου- καλυψουλα για σενα ειναι μια φανταστικα χαδιαρικια γατα ιδανικη για οποιον θελει μια γατα μονο και θα εισαι πολυ ευχαριστημενος με τις χαιδευτικες τις ικανοτητες σκεψου το και αν θελεις περνα και να την δεις

chris_thess

Νεοφερμένος

O chris_thess έγραψε στις 21:46, 03-12-07:

yasmin1gr σε ευχαριστω πολύ αλλά θα προτιμούσα μία γάτα μικρότερης ηλικίας. Όχι λόγω απαιτήσεων αλλά γιατί έζησα μια απώλεια και πάντα θα έχω το φόβο λόγω ηλικίας. Το να μεγαλώσω και πάλι ένα γατάκι για μένα νιώθω οτί θα ήταν καλύτερο. Να είσαι καλά.

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 21:48, 03-12-07:

κανενα προβλημα αν και εχω την αισθηση οτι η συγκεκριμενη θα ζησει πολλα χρονια ειναι πολυ κοτσωνατη αλλα σε καταλαβαινω δυσκολα στην ελλαδα αποφασιζει κανεις να παρει ζωο μιας ηλικιας δυστυχως

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,148 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 21:54, 03-12-07:

Κρις ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις !! Η γατουλα σου που εχασες ηταν λευκη; Εχεις φωτο να βαλεις να την δουμε;

chris_thess

Νεοφερμένος

O chris_thess έγραψε στις 22:11, 03-12-07:

Αυτη ήταν η γατούλα μου. Εκει είναι χειμώνα στο εξοχικό μας. Δεν έβγαινε ποτε έξω γιατι κρύωνε. Αλλά πάντα ήταν στο παράθυρο για να βλέπει και να τη χτυπάει ο ήλιος. Μου λείπει...ήταν κατι παραπάνω απο φίλη για μένα.

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,148 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 22:13, 03-12-07:

Κρις δεν φαινεται η φωτο. μηπως καποιος που ξερει γιατι να τον βοηθησει για να φανει η φωτο;

chris_thess

Νεοφερμένος

O chris_thess έγραψε στις 22:15, 03-12-07:

δεν ξέρω γιατί...και εγώ είμαι λίγο άσχετος..συγνώμη. Αν κάποιος ξέρει να μου πεί πως να την ανεβάσω.

anabou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη anabou
H anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

H anabou έγραψε στις 23:31, 03-12-07:

Καταρχήν καλωσήρθες και εύχομαι σύντομα να βρεις το γατάκι που θέλεις. Για το ταξίδι σου στο εξωτερικό δες κάποιες πληροφορίες εδώ αν και καλό θα ήταν να ρωτήσεις καποιον κτηνίατρο για περισσότερες πληροφορίες.
Για να ανεβάσεις φωτογραφία που έχεις στον υπολογιστή σου πρέπει να πατήσεις 'Απάντηση' και όχι 'Quick reply'. Μετά πατάς εκεί που λέει 'Διαχείριση συννημένων αρχείων' ανεβάζεις την φωτογραφία.

chris_thess

Νεοφερμένος

O chris_thess έγραψε στις 23:40, 03-12-07:

Αυτή ήταν η γατούλα μου...αναμπου σε ευχαριστω πολύ!!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC000156.jpg
Εμφανίσεις:  77
Μέγεθος:  730,3 KB  

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,332 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 23:51, 03-12-07:

Kρις χαρίζεται ένας λευκός γατούλης 4 μηνών. Φωτογραφία του θα δεις στο "Χαρίζονται" στο "Χιονάτος Γατούλης". Είναι εμβολιασμένος πλήρως και απλά μένει για το ταξίδι που θα κάνεις να κάνει νομίζω το αντιλυσσικό εμβόλιο και φυσικά σε κανένα τρίμηνο-δίμηνο τη στείρωσή του. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι βρίσκεται Αθήνα..

chris_thess

Νεοφερμένος

O chris_thess έγραψε στις 00:00, 04-12-07:

Νοτα σε ευχαριστώ...ειναι πολύ όμορφος αλλα η απόσταση είναι όντως πρόβλημα...το κτελ ειναι πολύ ώρα και δεν ξέρω άλλους τρόπους μεταφοράς.
Αν είναι θα ρωτήσω γιατί είναι κρίμα να βρεθεί στο δρόμο...

Υ.Γ είστε όλοι τόσο καλοί...είναι ωραίο που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι άνθρωποι...ευχαριστω για την υποδοχη...

LIFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LIFE
H LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,594 μηνύματα.

H LIFE έγραψε στις 00:00, 04-12-07:

Καλως ηρθες,,Ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 00:11, 04-12-07:

Στον κτηνιατρο μας ηταν την περασμενη βδομαδα δυο γατουλες τετοιες ακριβως με την παλια σου, παρε να ρωτησεις μηπως τις χαριζει η κυρια που τις πηγε γιαι ηταν δυο που ξεμειναν απο πεντε γιατι εκανε το λαθος να δωσει ντεπον και αν θελεις περνα να δεις εχει πολλα μικρα γατακια που ζητανε απιτι και ειναι πολυ ομορφα και καθε βδομαδα εχει νεα 2310 329659 καρακαση 6 εξισου εχουμε πολλα μικρα ασπρα με καποιο χρωμα στο σωματειο

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Καλησπέρα σας! - Από cathrin
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-10-10 στις 00:33.
    • Καλησπέρα - Από Μαρίνα16704
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-09 στις 17:16.
    • Καλησπέρα και απο μας!!! - Από ΨΙΨ
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-03-09 στις 16:42.
    • Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους - Από Μάο
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-01-08 στις 14:48.
    • Καλησπέρα σε όλους!!! - Από Dalezios Antonis
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-06 στις 17:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους