Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 122,106 εγγεγραμμένα μέλη και 713,622 μηνύματα σε 22,520 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Λέω στο άμεσο μέλλον να υιοθετήσω μία γάτα και...

KOKKINIKLOSTI

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KOKKINIKLOSTI
H KOKKINIKLOSTI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (Ααααααχ, 3!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H KOKKINIKLOSTI έγραψε στις 15:52, 14-07-07:

... θα ήθελα να μάθω (ως εντελώς ανίδεη) ό,τι μπορώ για τη σωστή φροντίδα των γατιών! Δεν θα ήθελα να βάλω κανέναν να γράψει ολόκληρα κατεβατά (εκτός αν τα έχει κανένας έτοιμα και μου τα στείλει με mail) και γι' αυτό θα ήθελα να μου προτείνετε διάφορα καλά ελληνικά και αγγλικά γατοsite πέρα απο το mycat! Επίσης πώς μπορώ να καταλάβω αν μία γάτα μπορεί να τα πάει καλά με τα κουνέλια μου, και ποιά είναι η πιό σωστή ηλικία για να την μάθω να τα συνηθίσει;
Παιδιά, κάθε παρατήρηση και κάθε βοήθεια αποδεκτή!
Thanks!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,158 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 16:52, 14-07-07:

Ένα σάιτ με πολύ καλά άρθρα για ό,τι θες, είναι αυτό:
https://www.messybeast.com/catarchive.htm

Στοι άρθρο Introducing a New Cat λέει και κάποια πράγματα για το πώς φέρνεις σε επαφή σκύλους και γάτες. Ίσως το προσάρμοζες στα κουνελάκια σου; Λυπάμαι, δεν έχω ιδέα από κουνέλια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους