Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 154,173 εγγεγραμμένα μέλη και 713,889 μηνύματα σε 22,627 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 619 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Μια ελπιδοφόρα ανακάλυψη!

CatFanatic (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatFanatic
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O CatFanatic έγραψε στις 18:50, 21-09-22:

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του Forum. Θα ήθελα κι εγώ να γράψω κάτι που πέτυχα τελευταία, το οποίο εύχομαι να αυξήσει τις ελπίδες για την βελτίωση της ζωής των αδέσποτων γατιών.

Υπάρχει λοιπόν που λέτε ένας μικρός πεζόδρομος στο δήμο Βύρωνα με δεντράκια, στον οποίο κυκλοφορούνε κάποιες γάτες. Ανέκαθεν υπήρχανε κάποια άτομα στην περιοχή (ένα απ'αυτά κι εγώ) που τους βάζαμε φαγητό και νερό μεμονωμένα. Τις προάλλες λοιπόν τοποθετήθηκε από τον δήμο ένα μηχάνημα που γεμίζει με ξηρά τροφή, για να τρώνε αυτές οι γάτες!

Το μόνο που εύχομαι πραγματικά είναι να μην γίνει στόχος κάποιων κακοπροαίρετων, οι οποίοι μπορεί και να το καταστρέψουν (στην καλυτερη περίπτωση). Μακάρι να το προσέχουν και να το καθαρίζουν συχνά. Πάντως εγώ θα προσπαθήσω να συννενοηθώ με τον δήμο, για να προσφέρω κι εγώ όσο φαγητό μπορώ!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  307730537_625288709051249_5417672769822247889_n.jpg
Εμφανίσεις:  31
Μέγεθος:  366,1 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους