Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 110,165 εγγεγραμμένα μέλη και 712,732 μηνύματα σε 22,411 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 234 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ημίαιμο Σιαμ γατάκι 2 1/2 μηνών με μπλε μάτια!

Tintail (Τινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tintail
H Τινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Τουλαχιστον καμια 20αρια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Tintail The cat in the tin! έγραψε στις 10:08, 28-09-11:

Ο μικρος αυτος ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!
Ειναι απιστευτα κοινωνικος, αποζηταει τους ανθρωπους, ειναι τρελλα παιχνιδιαρης ...
Το πιο σημαντικο ομως ειναι οτι σε ακολουθει παντου... Το μονο που θελει ειναι να ειναι μαζι σου...
Μας ακολουθησε σπιτι απο το σχολειο... και τον λυπηθηκα.
Ειναι αρσενικος, περιπου 2 1/2 με 3 μηνων, ολος ασπρος εκτος απο την ουρα του και το ενα αυτακι που ειναι σκουρο γκρι. Εχει ανοικτα γαλανα ματακια. Τον αποπαρασιτωσα εσωτερικα και εξωτερικα και θα τον εμβολιασω. Εχει μαθει να πηγαινει στο χωμα του.
Δυστυχως αδυνατω να τον κρατησω, τον εχω στο εργαστηριο κρυφα απο τον αντρα μου. Εχω ηδη εναν γατο και εναν σκυλο καθως και δυο μικρα παιδια, το ενα με ειδικες αναγκες, σε ενα μικροσκοπικο διαμερισμα 2 δωματιων.
Φωτογραφιες δεν καθεται να του βγαλω αλλα οριστε ενα βιντεο σημερινο μετα το μπανιο του. Ναι, ναι ειναι ΤΟΣΟ καλοβολος που με αφησε να τον κανω μπανιο και να του κοψω τα νυχακια!!!
Περιοχη Αθηνα (Σεπολια)
Τηλ: 6936680615 κα. Τινα
Παρακαλω προωθηστε οπου μπορειτε, ειναι πολυ ομορφο και καλο γατι ειναι τοσο κριμα. Δεν μου παει η καρδια να τον ξαναφησω στον δρομο αλλα ειλικρινα δεν μπορω και να τον κρατησω. Ηδη κλαιει και ουρλιαζει μολις τον αφησω το βραδυ στο εργαστηριο (τρεχω να προλαβω μην γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια και μας ακουσει ολη η γειτονια )
Ευχαριστω πολυ!!
Τινα

Το βιντεακι εδω:
012 - YouTube

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Tintail (Τινα)

Νεοφερμένος

H Τινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Τουλαχιστον καμια 20αρια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Tintail The cat in the tin! έγραψε στις 11:32, 28-09-11:

Φωτος φρεσκες φρεσκες
https://www.tinakewy.com/momo1.jpg
https://www.tinakewy.com/momo2.jpg

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

youla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youla
H youla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

H youla GATO έγραψε στις 13:58, 28-09-11:

Την Πέμπτη θα σου στείλω και άλλες διευθύνσεις να το βάλεις. Είναι κούκλος!!!

Νομίζω σε θυμάμαι, ήθελες παλιά να δώσεις τον Μέρλιν; Σου είχα απαντήσει ότι έχει σπάνιο χρώμα ματιών για το χρώμα του(συνήθως τα πορτοκαλόγατα έχουν και χρυσά ματάκια) και ότι είναι πανέμορφος. Ελπίζω να έμεινε τελικά μαζί σας!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη le chat noir : 28-09-11 στις 22:01. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Tintail (Τινα)

Νεοφερμένος

H Tintail The cat in the tin! έγραψε στις 16:27, 28-09-11:

Αχ και ο Μερλιν ειναι πονεμενη ιστορια. Τον πηρε ο πατερας μου τελικα, τον κρατησαμε... ομως ο πατερας μου πεθανε πριν εναν μηνα και ετσι ξενοικιασαμε το σπιτι. Τωρα ο Μερλιν ζει σε εναν (περιφραγμενο) κηπο συγγενη μου μιας και δεν υπαρχει τροπος να τον παρω σπιτι.
Δυστυχως εαν δεν βρεθει γονιος για τον μικρο, θα παει και εκεινος εκει και θα ειναι στο ελεος του Θεου. Φαγητο θα εχει βεβαια αλλα δεν θα ειναι μεσα σε σπιτι. Ειναι μεν σχετικα μακρια απο αυτοκινητα αλλα αν θελει θα βρει τροπο να παει στον δρομο Εγω σπιτι θελω να του βρω.
Δεν τολμαω να πω για τον Μερλιν γιατι ΚΑΝΕΙΣ δεν θελει εναν ενηλικα γατο εστω και στειρωμενο... τουλαχιστον ισως ο μικρος να εχει καλυτερη τυχη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

γεωργια33 (Ελένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη γεωργια33
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (4 πολακια και πολλα χελωνακια! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε στις 20:04, 28-09-11:

κριμα που δεν μπορω να τον παρω εγω! αλλα εχω 2 παπαγαλακια θελω να παρω χελωνακια και ταιζω 1σκυλο στα κρυφα επισεις βοηθαω υδριματα (παιδια δεν θελω να πενευτω αλλα να σας δειξω οτι ο πατερας μου θα με βγαλει απο το σπιτι εμενα αμα του ζητισω αλλο ζωο!)και δεν θελω να πω: θα ρωτησω γνωστο μου γιατι ολοι ειναι πνηγμενοι οικονομικα!

Tintail (Τινα)

Νεοφερμένος

H Tintail The cat in the tin! έγραψε στις 21:13, 29-09-11:

ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ!!!!!! Εγω ομως γιατι κλαιω??

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

nikolll (Nικολινα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolll
H Nικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

H nikolll έγραψε στις 21:29, 29-09-11:

Αυτα ειναι πολυ καλα νεα
Λογικο ειναι το να σου λειπει,
να χαιρεσαι ομως που βρηκε σπιτι
τοσο γρηγορα και με τοσα γατακια να ψαχνουνε.

γεωργια33 (Ελένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη γεωργια33
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (4 πολακια και πολλα χελωνακια! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

H γεωργια33 έγραψε στις 13:29, 30-09-11:

πολυ καλα νεα!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους