Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 115,330 εγγεγραμμένα μέλη και 713,408 μηνύματα σε 22,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Εξαφανίστηκαν οι αδέσποτες γάτες της γειτονιάς

Lydia0009

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lydia0009
H Lydia0009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Lydia0009 έγραψε στις 23:39, 18-07-21:

Καλησπέρα σε όλους !! Εδώ και καιρό ταΐζω τις αδέσποτες γατούλες στη γειτονιά μου. Πολλές φορές έχει τύχει να εξαφανιστεί κάποια από αυτές και να ξαναγυρίσει μετά από λίγες μέρες . Συνήθως τις πετυχαίνω αργά το βράδυ καθώς δουλεύω πολλές ώρες . Την τελευταία εβδομάδα δεν έχω δει καμία από αυτές να τριγυρνάνε παρόλο που όταν γυρνάω από τη δουλειά βλέπω ότι το φαγητό που βαζω έχει φαγωθεί. Έχω αγχωθεί μην έχουν πάθει κάτι ή μην τις έχει δηλητηριάσει κανένας . Υπάρχει περίπτωση να κρύβονται ; Τις φωνάζω αλλά δεν υπάρχει κανιά ανταπόκριση .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,688 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:43, 20-07-21:

Καλη μου φιλη καλησπερα.Να κρυβονται ολες μαζι να σου κανουν παιχνιδι ουτε κατα διαννοια.Ή ετυχε οποτε τωρα θα εχουν εμφανιστει, ή δυστυχως κατι κακο εγινε.Ειτε επεσαν φολες,ειτε αρρωστια και πεθαναν,εμενα παλια που εμενα στην εξοχη και τραιζα και εγω αδεσποτες,μου ειχε τυχει.Οχι ολες βεβαια να εξαφανιστουν,αλλα να πεθανουν αρκετες.Η μια κολλαγε την αλλη.Ομως οχι ολες μαζι την ιδια μερα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

χρηστος καιτη

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη χρηστος καιτη
Ο χρηστος καιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O χρηστος καιτη έγραψε στις 18:40, 20-07-21:

μηπως λογω ζεστης εχουν εξαφανιστει και βγαινουν μονο νυχτα και πολυ πρωι;
νομιζω οτι η ζεστη τις κουραζει αρκετα και προσπαθουν να την αποφυγουν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους