Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 111,359 εγγεγραμμένα μέλη και 713,125 μηνύματα σε 22,439 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 319 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κομμωτήριο στην Πάτρα

lactoula

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lactoula
H lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 10 γάτες (40-50 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H lactoula έγραψε στις 14:55, 13-07-07:

Το ξερω οτι το θεμα ειναι εντελως ασχετο με τα γατια αλλα εχω αυτο το προβλημα στην Πατρα. Ψαχνω ενα κομμωτηριο καλο για να κουρευομαι, οπως και μια φιλη μου! Και επειδη υπαρχουν κοπελες απο Πατρα εδω κατι θα ξερουν παραπανω! Εχω παει τρεις φορες στην Πατρα να κουρευτω, σε δυο κομμωτηρια. Στο πρωτο δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη αφου τους ειπα οτι μακραινω τα μαλλια μου και θελω μια απλη κομμωση με πετσοκοψανε στο τρεντι που ολες κανανε και κοντυλε παλι το μαλλι! Οποτε θελω να μου πειτε ενα καλο κομμωτηριο που εμπιστευεστε αλλα και με λογικη τιμη ειμαι και φοιτητρια... Ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ζητείται γατάκι στην Πάτρα! - Από angelikaki93
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ζητώ για υιοθεσία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-11-11 στις 23:44.
    • ΚΤΕΛ στην Πάτρα - Από Sailor Moon
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-11 στις 01:04.
    • Ακρωτηρίασαν σκυλάκια στην Πάτρα - Από mathewbeuys
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-09-11 στις 19:27.
    • Pet shop στην Πάτρα... - Από xaroula
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-09 στις 15:01.
    • Από τη Βεγγάλη στην Πάτρα - Από nik66
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-09-09 στις 01:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους