Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 125,379 εγγεγραμμένα μέλη και 713,667 μηνύματα σε 22,525 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 505 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τραυματισμός από επίθεση σκύλου

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poly
H Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πάαααααρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 07:39, 17-10-08:

Σήμερα το πρωί στις 5 το καινούργιο γατάκι μου (το έχω 3 μέρες) το βούτηξε ένα βρωμόσκυλο. Το έχει δαγκώσει ή καλύτερα ζουλήξει στην κοιλιά με αποτέλεσμα να κάνει ένα τεράστιο εξόγκωμα.
Το πήγα στο γιατρό και συγκεκριμένα το έχω αφήσει εκεί για παρακολούθηση και μου είπε ότι μπορέι να έχει πάθει κήλη ή να έχει εσωτερική αιμοραγία.
Αν έχε τραυματιστεί το έντερο ή αν έχει πειραχτεί η σπλήνα τότε δεν θα μπορεί να κάνει και πολλά.
Ο καημενούλης μου δεν νομίζω να αντέξει.

Δεν ξέρω τι να κάνω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria23 (Σωτηρια)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ria23
H Σωτηρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 2,304 μηνύματα.

H ria23 την βροχιτιδα μου μεσα... :((( έγραψε στις 08:07, 17-10-08:

κουραγιο...προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα..και εχε εμπιστοσυνη στο γιατρο και στο γατουλινι...να μας λες νεα του...καλη τυχη ευχομαστε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πάαααααρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 09:04, 17-10-08:

Δυστυχώς δεν άντεξε...

Παράθεση

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,843 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 09:13, 17-10-08:

Poly, μήπως, επειδή παραείναι συχνά παρόμοια κρούσματα στην περιοχή σου, να περιφράξεις τον κήπο σου ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο πως όποιο γατάκι βρει καταφύγιο εκεί δεν θα κινδυνεύει από τα σκυλιά; Εννοείται ότι δεν τα εμποδίζεις να βγουν έξω εφόσον θέλουν, αλλά εμποδίζεις τα σκυλιά τουλάχιστον να μπουν στον κήπο σου...
Βέβαια επειδή δεν ξέρω ακριβώς και την περίπττωση, μπορεί να μην έχει εφαρμογή αυτό που προτείνω, αλλά.... είναι κρίμα κάθε τόσο να χάνονται γατάκια από την ίδια αιτία:cry:

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 09:13, 17-10-08:

Βρε Πολυ μου ειναι η πολλοστή φορά που χάνεις γατάκι επειδή τα έχεις έξω απ'οτι καταλαβαίνω. Τη μία με δηλητηρίαση, την αλλη σκυλια τωρα παλι το ίδιο...πραγματικά μεχρι τώρα θα έπρεπε να εχεις καταλάβει οτι αν έχεις γατούλα θα πρεπει να ειναι αποκλειστικά μέσα...αλλιως λυπαμαι που το λέω αλλα ειναι τελειως "αναλώσιμη"
Anyway, ευχομαι το καλύτερο για το γατάκι

Παράθεση

konstans

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη konstans
H konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 5,269 μηνύματα.

H konstans έγραψε στις 09:18, 17-10-08:

Tουλάχιστον δεν πονάει πια.......

Παράθεση

Desdemona (Όλγα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Desdemona
H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,363 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε στις 09:21, 17-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από stellak
Poly, μήπως, επειδή παραείναι συχνά παρόμοια κρούσματα στην περιοχή σου, να περιφράξεις τον κήπο σου ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο πως όποιο γατάκι βρει καταφύγιο εκεί δεν θα κινδυνεύει από τα σκυλιά; Εννοείται ότι δεν τα εμποδίζεις να βγουν έξω εφόσον θέλουν, αλλά εμποδίζεις τα σκυλιά τουλάχιστον να μπουν στον κήπο σου...
Βέβαια επειδή δεν ξέρω ακριβώς και την περίπττωση, μπορεί να μην έχει εφαρμογή αυτό που προτείνω, αλλά.... είναι κρίμα κάθε τόσο να χάνονται γατάκια από την ίδια αιτία:cry:
Αρχική Δημοσίευση από Nota
Βρε Πολυ μου ειναι η πολλοστή φορά που χάνεις γατάκι επειδή τα έχεις έξω απ'οτι καταλαβαίνω. Τη μία με δηλητηρίαση, την αλλη σκυλια τωρα παλι το ίδιο...πραγματικά μεχρι τώρα θα έπρεπε να εχεις καταλάβει οτι αν έχεις γατούλα θα πρεπει να ειναι αποκλειστικά μέσα...αλλιως λυπαμαι που το λέω αλλα ειναι τελειως "αναλώσιμη"
Anyway, ευχομαι το καλύτερο για το γατάκι
Συμφωνώ απόλυτα με τα κορίτσια. Είναι η πολλοστή φορά που ακούμε να χάνεται ένα γατάκι σου εξαιτίας του ότι βρίσκεται στο δρόμο. Λυπάμαι πάρα πολύ για το γατούλι.

Παράθεση

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 09:50, 17-10-08:

Έχετε δίκιο που λέτε οτι είναι η πολλοστή φορά.
Συγκεκριμένα η 4η. Το σπίτι που μένω είναι πολυκατοικία
με διώροφα κτίσματα και έχει χαμηλή περίφραξη.
Δυστυχώς το έχω πει επανειλημμένα να ανεβάσουμε τον φράχτη αλλά με
γράφουν κανονικά. (Υπάρχει μια δικαστική διαμάχη του κατασκευαστή με
την διαχείρηση με αποτέλεσμα να υπάρχει ''απαγόρευση εργασιών'' μέχρι
να ολοκληρωθεί η διαδικασία.)

Τα βρωμόσκυλα που αλλωνίζουν κάθε τόσο στον κοινόχρηστο κήπο
μπαίνουν από ένα διπλανό οικόπεδο που εκεί δεν μπορώ να κάνω κάτι.
Το μπαλκόνι που ήταν ο μικρός είναι σε υπερυψωμένο ισόγειο. Άκουσε τα
σκυλιά και έτρεξε να κρυφτεί κάτω από το μπαλκόνι. Και δυστυχώς.
Όσο για το αν είχα σκοπό να τον κλείσω στο σπίτι, ναι είχα. Αλλά επειδή
θα έλειπα το Σαβ/κο είπα να τον αφήσω ακόμα δυό βράδια έξω γιατί εδω
και 3 μέρες που προσπαθούσα να τον κάνω να συνηθίσει, έκλαιγε μόλις
έμενε μόνος του.

Τον γατούλι τον μάζεψα από τον δρόμο. Δεν πρέπει να ήταν πάνω από 3
μηνών... Και συγκεκριμένα τον πήρα στο σπίτι πριν από τρεις μέρες και
ενώ έχω ταλαιπωρηθεί πολύ από το να χάνω γατιά λόγω δηλητηριάσεων
και σκύλων είπα να βρω λίγη δύναμη για να μην το αφήσω έτσι
εκτεθειμένο. Το φρόντισα όσο μπορούσα. Απλά επειδή θα έλειπα δεν
μπορούσα να τον κλειδώσω στο σπίτι.

Ξέρω ότι μπορεί να σας έχω κουράσει, αλλά ειλικρινά έχω στεναχωρηθεί πολύ.

Παράθεση

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,843 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 10:01, 17-10-08:

Δεν είναι ότι μας έχεις κουράσει, Poly, απλώς είναι πολύ κρίμα να χάνονται συνεχώς και με τον ίδιο τρόπο τα γατάκια που θέλεις να προστατέψεις. Πρέπει να αποφασίσεις ότι εάν δεν έχεις σκοπό να τα πάρεις μέσα στο σπίτι, τουλάχιστον μην τα μαζεύεις στην αυλή σου, αφού είναι εξαιρετικά επικίνδυνο κι αφιλόξενο περιβάλλον. Κάπου αλλού μπορεί να είναι πιο προστατευμένα. Βρες που είναι το καλύτερο σημείο και τάιζέ τα εκεί, να μην μαθαίνουν στην αυλή σου.

Κρίμα είναι τόσες ψυχούλες! Και εννοείται ότι δεν αμφισβητεί κανείς το γεγονός ότι στεναχωριέσαι, αλλά πρέπει να δεις την υπόθεση λίγο πιο υπεύθυνα, για το καλό των γατιών.

Παράθεση

malf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη malf
Ο malf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O malf έγραψε στις 21:18, 07-01-12:

Καλησπέρα παιδιά είμαι νέο μέλος. Θα ήθελα να με βοηθήσετε λιγάκι. Είμαι εθελοντής και φροντίζω γάτες και σκύλους. Μερικά τα πάνε καλά μεταξύ τους άλλα μισιούνται θανάσιμα. Είναι σε διαφορετικά μέρη του καταφυγίου όπου τα σκυλιά δεν έχουν πρόσβαση. Σήμερα την ώρα που ήμουν στο καταφύγιο, ένα μικρό γατάκι (δεν γνωρίζει ακόμα τα κατατόπια και νομίζοντας πως επιδη τα πάει καλά με τους άλλους σκυλους σημαίνει ότι και τα υπόλοιπα το συμπαθούν) ερχόταν προς τα εμένα την ώρα που τάιζα μία από τις σκυλοπαρέες. Αμέσως του όρμησαν από το πουθενά 5 σκυλιά και ως που να τρέξω και να τα χωρίσω πέρασαν 10 περίπου δεύτερα. Προσπαθούσαν μανιασμένα να το κομματιάσουν. Τέλος πάντων αφού πέρασε κάποια ώρα και συνήλθε από το σοκ το γατάκι του έδωσα μήπως και φάει. Έτρωγε σιγά σιγά, πονούσε λιγάκι όταν το χαιδευα στην κοιλιά και στην πλάτη, έβγαλε πολύ λίγο αίμα από το στόμα και δεν μπορεί να πατήσει καλά τα πίσω πόδια αλλά γενικά περπατάει. Εν ολιγοις για επίθεση από 5 σκυλους φθηνα την εβγαλε. Εφόσον διανύουμε σ/κ και τα κτηνιατρεία είναι κλειστά δεν μπορώ να το πάω πουθενά. Γράφω για να ζητήσω την βοήθειά σας μήπως ξέρετε αν μπορώ να κάνω κάτι να το βοηθήσω (μασάζ, κάποιο φάρμακο, κάτι τέλος πάντων) γιατί μου την δίνει να κάθομαι και να το βλέπω να πονάει χωρίς να κάνω τίποτα.
Ευχαριστώ πολύ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 21:26, 07-01-12:

Δεν είναι κανείς σε θέση να ξέρει πως είναι το γατάκι. Δεν είμαστε σε θέση να σε συμβουλέψουμε, μόνο ζημιά μπορούμε να κάνουμε αφού δεν είμαστε κτηνίατροι. Σε συμβουλεύω να ψάξεις άμεσα για κτηνίατρο.
Σου παραθέτω λίστα 24ωρων κλινικών
Εύχομαι όλα να πάνε καλά για το γατάκι!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariosScatchard

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MariosScatchard
Ο MariosScatchard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O MariosScatchard έγραψε στις 21:34, 07-01-12:

Ωχ-αίμα απο το στόμα μάλλον επειγόντως Γιατρό!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 270 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:57, 07-01-12:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Τώρα βγάζει αίμα ;
Το χρώμα του αίματος πως είναι ζωηρό;
και η ροή; σταγονειδής, συνεχόμενο;

Παράθεση

malf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη malf
Ο malf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O malf έγραψε στις 22:07, 07-01-12:

Δυστυχώς είναι πάρα μα πάρα πολύ δύσκολο να το πάω σε κλινική αυτή τη στιγμή. Εκτός από το ότι η κοντινότερη είναι περίπου στα 70-80 χιλιόμετρα από εδώ που είμαι, το αυτοκίνητο το έχουν οι γονείς μου που λείπουν στο εξοχικό για σ/κ. Τωρα για ταξί δεν ξέρω πόσο θα μου πάρει και αν θα μου φτάσουν τα χρήματα. Διαφορετικά θα είχα φύγει ήδη άμα δεν υπήρχαν αυτά τα προβλήματα.

Αγαπητέ fockos το αίμα που έβγαλε από το στόμα ήταν περίπου 2 σταγόνες και προς το πορτοκαλί. Κατά τα άλλα δεν έχει πληγές αλλά έχει ένα θεματάκι με τα πίσω πόδια του τα οποία τα κουτσαίνει.

Παράθεση

fockos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 270 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 22:21, 07-01-12:

Αυτό που φοβόμαστε είναι μήπως έχει χάσει αρκετό αίμα, σε περίπτωση που έχει χάσει αρκετό θα ζαλίζεται, για να γίνει υποκατάσταση πρέπει να πιει υγρά (επειδή δε ξέρεις πόσο έχει χάσει πρέπει να του δώσεις προληπτικά).

Φάρμακα αναλγητικά καλό είναι να μην δώσεις γιατι διαφέρουν οι δόσεις (σε σχέση με τους ανθρώπους)

Επίσης καλη είναι και μια αντιβίωση (προληπτικά) έχει πληγή και είναι εστία μόλυνσης. αλλά και πάλι πρέπει να μιλήσεις με ιατρό (οι αντιβιώσεις αν δε τις δίνει σωστά περισσότερο κακό κάνουν παρά καλό).

Κοίταξε το γατάκι όταν είναι σε ηρεμία (αν τρέμει)

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,794 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:23, 07-01-12:

Δυστυχως ΜΟΝΟ ο κτηνιατρος μπορει να σε βοηθησει.Μακαρι να πανε ολα καλα,αλλα αν δεν παει σε κτηνιατρο το γατακι..ειναι δυσκολα τα πραγματα.

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 22:25, 07-01-12:

Μην χορηγήσεις ΤΙΠΟΤΑ στο γατάκι!! Μόνο ένας κτηνίατρος που θα το εξετάσει θα είναι σε θέση να συμβουλέψει σωστά!
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις έστω τηλεφωνικά με μια 24 ωρη κλινική για να πάρεις ίσως κάποιες συμβουλές. Καλύτερα όμως να το μεταφέρεις το συντομότερο δυνατόν σε μια κλινική. Μπορεί να κινδυνεύει η ζωή του.

Παράθεση

MariosScatchard

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MariosScatchard
Ο MariosScatchard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O MariosScatchard έγραψε στις 22:27, 07-01-12:

Ελπίζω να πάνε όλα κάλα.
Υπάρχει καμιά φιλοζωική κάτι που να μπορείς να απευθυνθείς σε κάποιο τηλέφωνο ανάγκης??
& όπως είπαν και οι προήγουμενοι ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ για ανθρώπους γιατί μπορεί να το ξεκάνεις

Παράθεση

Mikrosgatoulis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mikrosgatoulis
H Mikrosgatoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Mikrosgatoulis έγραψε στις 16:20, 14-07-21:

Γεια σας, ψάχνοντας πληροφορίες βρήκα το σάιτ και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα…
Το ενα απο τα δυο σκυλιά μου επιτίθεται σε γατάκια, κότες γενικά οτι βρει!!
τις μεγαλες γατες αντιθετα τις φοβάται …ενα γατάκι δυο μηνών πριν δυο εβδομάδες το σκότωσε και το δεύτερο το ψιλό προλάβαμε που όμως δεν προχωράει πια τα πίσω του πόδια…ο Κτηνιατρος ειπε οτι δεν εχει σπάσει την σπονδυλική του στήλη όμως εχει σοβαρές κακώσεις και ίσως να επανέλθει ..του έβαλε όρο, του έκανε κορτιζόνη και κάποια άλλη αντιβιοτική ίσως ενεση …τώρα το πήρα σπιτι με ενα σιρόπι που του δίνω κάθε μέρα..πρώτη μέρα σήμερα…το γατακι τα νιώθει τα πίσω του πόδια μας ειπε αλλα δεν κανει καμμία προσπάθεια να τα πατήσει μόνο τα σέρνει … υπάρχουν ασκήσεις που μπορώ να του κάνω μήπως το βοηθήσω να ξαναπερπατήσει ;;;
Εντωμεταξύ ειναι μέσα σε κλουβάκι το καημένο γιατί κυκλοφορεί και ο σκύλος ελεύθερος στο σπιτι, αυλή… το γατακι ειναι απο τα αδέσποτα που ναι μεν ερχόταν και έτρωγε εδώ αλλα δεν καθόταν να το πλησιάσουμε…
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alko, Allendus

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τραυματισμός γάτας από πτώση - Από ΖΟΥΜΠΙ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-16 στις 20:11.
    • Επίθεση.. - Από Bitchy_Cat
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-06-08 στις 14:40.
    • Άσχημη επίθεση - Από felix
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-07-07 στις 12:13.
    • Τραυματισμός από περιλαίμιο - Από nefeli
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-07 στις 16:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους